Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agro Milotice -- Kovo Ždánice 4:1 (0:1)

8. 6. 2012

 

 

 

Agro Milotice -- Kovo Ždánice 4:1 (0:1)

Do prvního červnového zápasu, na hřišti soupeře, se kterým jsme postoupily do krajské soutěže, a který nám chtěl vrátit podzimní porážku, jsme odjížděly bez dlouhodobě zraněného Jaroslava Pokludy, dále jsme postrádaly Pavla Čadílka a Petra Fronka. Náhradou za ně nám byla žákovská posila Rostisalv Doupovec a Marek Horňák.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Komárek Tomáš    Poloucký Ondřej    Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

 

 

Doupovec Rostislav        Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Svatoň Patrik 

 

 

Horňák David         Strmiska Rudolf

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Horňák Marek, Ondříšek Jiří

 

 Branky:

Handlíř Petr


 

 

  

 Utkání začalo vyrovnanou partií ve středu hřiště. Vznikaly jen náznaky šancí, které si snažili hráči vytvářet na obou stranách. V cestě jim však stála buď dobrá obranná hra, nebo připravený brankař. Takto se hra přelévala až do 37', kdy po střele Doupovce dorážel míč do soupeřovi branky Handlíř. Do konce poločasu soupeř přestal hrát a my si vytvořily ještě pár šancí. Ale jak je již naší slabinou v jarní části soutěže, žádnou z nich jsme nedokázaly využít. A tak se odcházelo do kabin za příznivehé stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly s vědomím nedostat branku. Avšak se nám to dařilo pouze do 12', kdy nestřežený protihráč pěknou střelou vyrovnal na 1:1. Tento stav také netrval dlouho a po pěkné kombinaci jsme rázem prohrávaly 2:1. Na to jsme se snažily odpovědět ofenzivní hrou, kdy jsme si vytvořily dobré šance ke skórování. Pěknou střelu Doupovce to vyrazil brankař na roh a následně z brzprostřední vzdálenosti hlavičkoval nad Handlíř. Takto nevyužité šance soupeř trestal a z následného útoku byl stav 3:1. V tu chvíli jsme přestaly hrát a navíc se zranil jeden z našich nejlepších hráčů Poloucký. Jelikož jsme už neměly možnost střídání, hrály jsme v deseti. Pak jsme inkasovaly ještě jednu branku a nebýt našeho dobře chytajícího brankáře, mohl být stav daleko vyšší. Nemohu opomenout pěknou individuální akci Ondříška, kterou zakončil střelou k levé tyči, při které se vyznamenal domácí brankář.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Agro Milotice -- Kovo Ždánice 4:1