Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní Příprava

Letní příprava skončila

Po dobrém ukončení minulé sezóny, kdy jsme v krajské soutěži skončily na pěkném pátém místě naší krajské skupiny se ziskem 40 bodů a skóre 57:46. S tímto výsledkem ukončili svou činnost v dorostu Fronek Petr, Čanecký Tomáš, Schöfer Pavel a také trenér Beker Zbyněk, kterým tímto děkuji za dobře odvedenou práci. Jejich místa zaujaly odchovanci žáků Doupovec Rostislav, Horňák Marek, Duroň Martin, brankař Zapletal Michal a na post trenéra nahradil Štipčák Kamil.

Dnešním dnem jsme také ukončily letní přípravu na nadcházející sezónu, ve které nám pomáhali také ještě žáci Čadílek Jan, Štípčák Kamil a David. Tito hráči pomohli trenérovi nahradit hráče, kteří byli z rodinných důvodů mimo domov.

První přípravné utkání jsme se slabším soupeřem v Nenkovicích, s místním FK sice vyhrály 2:1, ale odnesly to po tvrdé hře zraněním Hojač Zbyněk a Ledvina Jiří, kteří si již v přípravě nezahráli.

Další zápas jak je již tradicí jsme odehrály se soupeřem z Letonic. Ten jsme bez pěti hráčů základní sestavy jasně prohrály poměrem 1:6(1:3)

Na závěr přípravy jsme se utkaly se soupeřem ze Slavkova u Brna, se kterým jsme předvedly konečně výkon hodný kvality našich hráčů, a zvítězili jasně  8:1.

Tímto přeji celému týmu hodně úspěchu v nadcházející sezóně, která bude vzhledem k rozlosování a kvalitě nasazených týmů dosti náročná….