Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Hustopeče -- Kovo Ždánice 3:2 (1:2)

13. 5. 2012

 

FC Hustopeče -- Kovo Ždánice 3:2 (1:2)

Na dnešního soupeře jsme si věřily a chtěly jsme ptvrdit vysokou podzimní výhru 5:2 na domácím hřišti. To se nám bohužel nepodařilo... Do Hustopeč jsme odjely pouze bez nemocného Jaroslava Pokludy.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Svatoň Patrik    Poloucký Ondřej   Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

 

 

Čadílek Pavel         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Strmiska Rudolf 

 

 

Horňák David         Fronek Petr

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Ondříšek Jiří, Komárek Tomáš, Pavlech Martin

 

 Branky:

Strmiska RudolfDefeld Tomáš


 

 

 

 Po vyhraném losu a výběru stran jsme hrály s větrem v zádech. Od prvních minut zápasu jsme začaly určovat tempo a vývoj. Za prvních 20' jsme měly několik šancí, kdy Čadílek Pavel, později také Fronek Petr nedokázali míč usměrnit do soupeřovi brány. Také na druhé straně domácí hráči párkrát zahrozili nebezpečnými akcemi, které zneškodnila obrana a jednu vyloženou náš golman. To se však změnilo ve 24', kdy po zahrání přímého kopu a nacvičeném signálu,  proměnil šanci Defeld Tomáš. Avšak z vedení jsme se neradlovaly dlouho, jelikož za 3' soupeř po nedůrazném odehrání míče z pokutového území proměnil jednu z mála šancí. Jak se později ukázalo, byl to soupeřův první a poslendí gól tohoto zápasu. Ihned po rozehrání z poloviny hřiště a pěkné akci z levého křídla, proměnil centrovaný míč Strmiska Rudolf. Rázem byl stav 1:2. Za tohoto stavu, kdy nás již soupeř začal přehrávat, se odcházelo do kabin.

Do druhého poločasu domácí nastoupili v úplně jiné herní pohodě. Od začátku to byli oni, kteří určovali nasazení a tempo hry. Vyvýjeli na naší bránu neustálý tlak a zatěžovali naši obranu jednou šancí za druhou. Žádnou však nedokázali proměnit. Jelikož obránci i brankář je ve vápně odzbrojili nebo střely, které vystaly mířily mimo. To trvalo do 54', která se stala smolnou pro našeho stopera Polouckého Ondřeje, kdy netrefil míč hlavou tak, jak chtěl a ten padl do naší brány. Hra se již vyrovnala a zdálo se, že si budeme moct odvést alespoň 1 bod za remízu. To se nám však při dnešní smůle nepodařilo, jelikož i třetí rozhodující gól v naší síti padl po nešťastně odraženém míči od našeho obránce. To do konce zápasu zbývalo jen 12'. I přes veškerou snahu všech našich hráčů se nepodařil vstřelit vyrovnávající gól, a tak jsme odjely z Hustopeč bez bodů. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky FC Hustopeče -- Kovo Ždánice 3:2