Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Pálava Mikulova -- Kovo Ždánice 2:2 (1:1)

27. 5. 2012

 

 

FC Pálava Mikulov -- Kovo Ždánice 2:2 (1:1)

K tomuto zápasu, netradičně hranému již v sobotu, jsme po minulém dobrém zvládnutí závěru utkání, kdy byla vidět celotýmová spolupráce a nasazení všech hráčů, jsme odjížděly opět bez dlouhodobě zraněného Jaroslava Pokludy a neomluveného!!!!  Petra Fronka, kterého nahradil budoucí hráč dorostu Marek Horňák.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Svatoň Patrik    Poloucký Ondřej    Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

 

 

Čadílek Pavel         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Pavlech Martin 

 

 

Horňák David         Strmiska Rudolf

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Horňák Marek, Komárek Tomáš, Ondříšek Jiří

 

 Branky:

Horňák DavidČadílek Pavel


 

 

  

 Od začátku utkání to byli domácí, kteří tahali za delší konec provazu. Z rychlých akcí, obzvláště po naší pravavé straně, kde jsme nedůrazně pokrývaly hráče, hrozily brankovými situacemi. Ty obránci zvládali, jen za cenu odvrácení na rohové kopy. Ty zahrával postavami vyšší soupeř také dobře a po jednom z nich zvonila tyč naší brany. Netrvalo to dlouho a po další akci v 16' opět z pravé stany se radovali domácí 1:0. Od tohoto okamžiku musím pochválit všechny naše hráče. Ti navázali na obětavost a bojovnost z konce minulého zápasu a začali opět hrát pěkný fotbal. V takovém nasazení to nemohlo jinak dopadnout než pěknou vstřelenou brankou, kdy se konečně prosadil Horňák David. Hned ve 20' upravil stav na 1:1. Do konce poločasu byly šance na obou stranách. Největší spálely domácí, kdy nastřelili břevno a míš se odrazil 30 cm před brankovou čarou. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Od začátku druhého poločasu jsme to byly my, kdo ovládl hřiště. Hned jsme si vytvořily šance. Jednu z nich v 65' proměnil Čadílek Pavel, který upravil skóre na 1:2. Opět to zas netrvalo dlouho, když o 4' později domácí srovnali stav na 2:2 střelou po zemi k pravé tyči. V zápětí měl soupeř jednu velkou šanci, kterou zastavil až pěkným zákrokem náš brankář a tím podržel náš tým. V těchto okamžicích jsme měly nahoru. To soupeř psychicky nezvládal a po oplácení faulu na Čaneckého Tomáše byl do té doby jejich nejlepší hrající hráč vyloučen. My hrály od 75' s převahou jednoho muže v poli. Od té doby až do konce jsme domácí nepustily do žádných větších akcí. Naopak jsme to byly my, kdo si vytvářel šance, avšak z vyčerpávajícího boje nezbyly síly na jejich zakončení. Když dobře pískající rozhodčí ukončil v 90' toto utkání a na světelné tabuli svítil stav 2:2, si všichni hráči podaly ruce a řekli si, zasloužený bod.