Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice --- Slavoj Rohatec 3:3 (0:2)

20. 5. 2012

 

 

Kovo Ždánice -- Slavoj Rohatec 3:3 (0:2)

Na dnešního soupeře dokážeme zahrát jen při pro nás nepřízdnivém vývoji utkání. Na podzim za stavu 3:0 jsme srovnaly na 3:3 A dnes??? K dnešnímu utkání přišli opět všichni hráči, až na zraněného Jaroslava Pokludu.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Svatoň Patrik    Poloucký Ondřej   Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

 

 

Čadílek Pavel         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Pavlech M. 

 

 

Horňák David         Strmiska Rudolf

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Fronek Petr, Ondříšek Jiří, Komárek Tomáš

 

 Branky:

Čanecký Tomáš Handlíř Petr Čadílek Pavel


 

 

 

 Dnešní soupeř nás od prvních minut začal přehrávat jednak nahrávkami kombinační hrou, ale také bojovností. Později i my ukázaly, že při troše štesí a kolektivní spolupráci mužeme uhrát dobrý výsledek. Nejprve při nájezdu na brankáře mířil mimo Hoňák David a později dvě velké šance Strmiska Rudolf a jednu Čadílkovu Pavlovu zlikvidaval jistý hostující golman. Pak ve 31" přichází trest v podobě nedáš dostaneš, asi ze 20 metrů přesně vystřelil hostující hráč trefil pod břevno a my prohrávaly 0:1. Od té chvíle jsme vyply motory a na hřišti hrály jen hosté. Když o dalších 8" později po pěkné akci z pravé strany a přesnou nahrávkou na nepokryté hráče před naší bránou vsřelil soupeř gól 0:2! V této chvíli nás měl soupeř na lopatkách, jelikož na našich kopačkách byla vidět nervozita a zklamání. Naštěstí toho soupeř do konce poločasu nedokázal využít a do kabin se šlo s vědomím, že se stím musí něco udělat.

Po přestávce hra byla vyrovnaná, na obou stranách byly šance ale žádný hráč nedokázal překonat jak hostujícíhu tak i našeho golmana, který v těchto chvílích podržel mužstvo. Důležitý moment přišel v 70" když hostující trenéři vystřídali brankaře, který od začátku pobytu na hřišti nepůsobil nejjistěji. Toho jsme dokázaly dokonale využít a v 85" polo střela polonahrávka vyslaná Čaneckým Tomášem se dokutálela za záda brankaře a nám svitla naděje. Rázem jsme měly jiný tým, který hrál a všichni hráči bojojovali nejen dopředu, ale také bránily. To trvalo jen minutu a takovému týmu stačila jen tak krátká doba na to, aby  jsme vybojovaly míč a po idividuální akci našeho kapitána Handlíře Petra do pokutového území, upravil stav na 2:2. V tu dobu Kovo hrálo na plné obrátky a o další minutu či dvě jsme se radovaly potřetí. To, když se na pravé straně uvolníl Čadílek Pavel, míč si narazil a tvrdou přesno ránou dal svůj první a pro všechny důležitý gól. To nás jen ujistilo, že pokud bude kolektiv, nebudou řeči, bude bojovnost a nasazení můžem porazit snad každého... Ovšem mimo rozhodčího!!, který je pán na hřišti a jen proto, že má kamarády na lavičce soupeře, dokáže udělat něco tak podlého, jakož je vymyslet a odpískat pokutový kop v prodloužení, které trvalo 5-6 minut dal soupeři šanci, kterou využil a zápas zkončil 3:3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice -- Slavoj Rohatec 3:3