Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- FK Baník Ratíškovice 1:3 (0:2)

9. 4. 2012

 

Kovo Ždánice -- Baník Ratíškovice 1:3(0:2)

K pvnímu domácímu utkání s tabulkově lepším soupeřem jsme postrádaly kapitána Petra Handlíře a také stopkou na dva zápasy potrestaného Pavka Čadílka. Podzimní utkání skončilo 1:2.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

 Pavlech Martin    Poloucký Ondřej   Pokluda Jaroslav     Defeld Tomáš

 

 

Strmiska Rudolf         Horňák David        Čanecký Tomáš       Maliha Tomáš C

                                     Komárek Tomáš 80'

 

 

 Svatoň Patrik          Fronek Petr

                                      Ondříšek Jiří 70'

 

 Ke střídání připraveni:

Ondříšek Jiří, Komárek Tomáš,

 

Branky:

     Ondříšek Jiří

 

 

 

 

 

 

Do tohoto zápasu jsme nastupovaly s vědomím odvést dobrou práci na hřišti a získat tak i s tabulkově lepším soupeřem nějaký bod. Ještě před začátkem utkání jsme obdržely zprávu, že k zápasu nenastoupí kapitán Petr Handlíř, kterého zchvátila nemoc. Do zápasu jsme tím pádem nastupovaly oslabeni o tvůrce hry a po prohraném losu i proti silnému protivítru. To vše se projevovalo ve vývoji utkání, kdy hned v 9' utkání se soupeř ujal vedení. Do konce první půle, jak je již tradicí jsme nedokázaly využít žádnou šanci do jedné nám částečně pomohl i nejistě chytající brankař hostů, ale hosté využli i další naši hrubku a do kabin v půly se šlo za stavu 0:2. 

Do druhé půle jsme šly s větrem v zádech, ale na výkonu a kvalitě naší hry se to nijak neprojevovalo naopak soupeř dokázal lépe kombinovat a nahrávat si i na nerovném  náhradním hřišti. V těchto okamžicích, kdy se s vývojem utkání dalo ještě něco dělat, se výrazně projevila opětovná neukázněnost některých našich hráčů a místo dobře odvedené práce na hřišti, předvedly drzost vůči dobře pískajícímu hlavnímu rozhodčímu a ten opět stejně jako v minulém kole testal ž.kartamy. Tohoto využili hosté a trestali další brankou na velmi nepřízdnivý stav 0:3. Na takový vývoj utkání jsme již nedokázaly reagovat, pouze před koncem utkání stačil svou první brankou  v dorostu korigovat skóre na konečných 1:3  Jiří Ondříšek.