Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Kordárna Velká n. Veličkou 4:2 (1:1)

22. 4. 2012

 

Kovo Ždánice -- Kordárna Velká n. Veličkou 4:2 (1:1)

K tomuto zápasu, jak je již tradicí v jarních zápasech, jsme se opět sešly v kompletní sestavě. Na lavičce náhradníků nás podpořily i budoucí posily dorostu, starší žáci: Andresík Michal a Pavlech Martin.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Svatoň Patrik    Poloucký Ondřej   Pokluda Jaroslav     Defeld Tomáš

 

 

Strmiska Rudolf         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Čadílek Pavel

 

 

Horňák David          Maliha Tomáš

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Fronek Petr, Ondříšek Jiří, Pavlech Martin, Andresík Michal

 

 Branky:

Handlíř Petr (PK)  Horňák David Fronek Petr Pavlech Martin


 

 

 

 Do začátku utkání jsme vlétly v plné síle a vytvořily jsme si tlak na soupeře. K našemu překvapení z dlouhého nákopu a špatné odehrávce obrany jsme inkasovaly první gól a rázek jsme prohrávaly 0:1. To nás nesložilo a i nadále jsme si udržovaly převahu v poli a také v brankových příležitostech. Ke skórování k vyrovnání stavu nám zabránil skvěle chytající hostující brankář nebo nepřesnost našich útočníků. Jedna z akcí byla ve 30', kdy D. Horňáka fauloval obránce v pokutovém území a následně P. Handlíř proměnil pokutový kop. Za tohoto stavu, 1:1, se odcházelo v poločase do kabin.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupily aktivněji a vytvořily jsme si i několik šancí. To se proměnilo, jelikož D. Horňák v 55' upravil stav na 2:1. Soupeř ještě jednou dokázal odpovědět na náš tlak a vyrovnal stav na 2:2. To vše se změnilo po trenérově skvěle naplánovaném střídání hráčů, kdy do hry zasáhl P. Fronek a během krátké doby se odvděčil vstřelenou brankou. Stav byl 3:2. Pak jsme již měly jasně navrch. Poté ještě jednou trenér Z. Beker poslal do hry M. Pavlecha a ten v zápětí také dokázal skórovat a vstřelil svůj první dorostenecký gól.  Stav utkání byl 4:2. Za tohoto stavu si všichni zakřičely KOVO DO TOHO!!! HEJA, HEJA KOVO DO TOHO!!!