Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Sokol Křepice 2:8 (2:5)

10. 6. 2012

 

 

 

Kovo Ždánice -- Sokol Křepice 2:8 (2:5)

Dnes jsme na našem hřišti přivítaly vedoucí tým naši soutěže, kterému jsme chtěly vrátit prohru (0:6)  z podzimní části soutěže. Do zápasu nenastoupili Pokluda Jaroslav a Fronek Petr. Naopak nás přišel podpořit navrátilec Hrubý Ladislav a také budoucí dorostenci, hrající za starší žáky.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Komárek Tomáš    Poloucký Ondřej    Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

 

 

Strmiska Rudolf        Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Horňák David 

 

 

Čadílek Pavel         Hrubý Ladislav

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Doupovec Rostislav, Horňák Marek, Ondříšek Jiří, Svatoň Patrik

 

 Branky:

Svatoň PatrikČadílek Pavel


 

 

  

 Zápas začal na první pohled vyrovnanou partií. Avšak jak ukázaly následující minuty, vůbec tomu tak nebylo. Soupeř nám ukázal proč je nejlepší v naší skupině a rozjel plejádu akcí, kdy jak naše záloha, tak i obrana musela brzy rezignovat.To bylo již v 8' a následně v 10' a my prohrávaly 0:2. Do 35' to byl jen soupeř a opět jen soupeř, který ovládal hru a určoval tempo zápasu. V tu chvíli se nám také konečně podařilo proměnit jednu z mála šancí a svou první branku vstřelil Svatoň. Následně v 39' po individuální akci a přesnou střelou upravil poločasový výsledek Čadílek na 2:5.

 Do druhého poločasu jsme nastoupily odhodlaní udělat ještě něco s vývojem utkání. Hrály jsme pěkný fotbal. K naší smůle to byl opět soupeř, který udával temto tohoto utkání a po dalších dvou pěkných trefách do naší branky jsme již nedokázaly držet krok se soupeřem a rázem jsme prohrávaly 2:7. Za pochvalu stojí ještě několik krásných zákrorků, které vytáhl ze své sbírky náš brankář a nedovolil tak soupeři ještě výrazněji zvýšit stav utkání. Jednou však ještě rezignoval, kdy soupeř upravil konečný stav na 2:8!!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice -- Sokol Křepice 2:8