Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Velké Bílovice 3:0 (2:0)

6. 5. 2012

 

Kovo Ždánice -- Velké Bílovice 3:0 (2:0)

Do tohoto utkání všichní nastupovali s vědomím, že na domácím hřišti a s posledním týmem naší skupiny, bychom neměly ztratit 3 důležité body. V základní sestavě nám sice chyběl Pokluda Jaroslav a Svatoň Patrik, jichž spolehlivě nahradili mladší hráči.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Komárek Tomáš    Poloucký Ondřej   Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

 

 

Čadílek Pavel         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Strmiska Rudolf 

 

 

Horňák David         Fronek Petr

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Ondříšek Jiří, Andersýk Michal, Pavlech Martin

 

 Branky:

Strmiska RudolfHorňák DavidHandlíř Petr


 

 

 

 Od začátku utkání bylo na hřišti jasně vidět, kdo bude určovat vývoj utkání...to jsme byly my, domácí... Hned při první šanci Horňáka Davida v 5', kdy po individuální šanci, oklamání obrany včetně brankáře, dokázal přestřelit prázdnou bránu soupeře. A zdálo se, že se opět budeme trápit v koncovce. Následně po zahrání rohového kopu Čadílkem Pavlem, kdy krásně posadil míč na hlavu Polouckého Ondřeje a ten se hlavou nemýlil. Rázem jsme vedly 1:0. Ve vývoji prvního poločasu jsme lépe kombinovaly, nahrávaly, ale jak je již tradicí, neproměňovaly jsme vyložené šance. Pod tímto tlakem soupeř kapituloval ve 29', kdy vybojoval míč Poloucký Ondřej a posadil ho přesně na hlavu Handlíře Petra, který zvýšil skóre na 2:0. Tento stav přetrvával až do 45', kdy se odcházelo do kabin.

Do druhého poločasu jsme soupeře zatlačily na jejich polovinu, avšak jsme nevyužily velké šance, kdy nejříve v 67' neproměnil svoji velkou šanci Čadílek Pavel  a následně dvě šance Strmiska Rudolf. V té době soupeř začal vyrovnávat hru, ale jejich ojedinelé šance zkončily na naší obraně a snad pouze jedinou střelou ohrozili naši bránu. V 75' se konečně po několika smolných a nevyužitých šancích dokázal prosadit Horňák David a my vedly 3:0. Za tohoto skóre musím zkritizovat některé hráče za projevené emoce, kdy je zbytečné dohadovat se s hráči soupeře, tak i s rozhodčím. Dále se již na hřišti nic podstatného neudálo, a tak jsme si již po třetí v řadě zařvaly KOVO A KOVO A KOVO DNESKA VYHRÁLO!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice --- Velké Bílovice 3:0