Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Slavoj Rohatec -- Kovo Ždánice 3:3 (2:0)

23. 10. 2011

Slavoj Rohatec --  Kovo Ždánice 3:3 (2:0)

Utkání, ve kterém jsme si nedávaly moc šancí na úspěch.Ke zraněnému Strmiskovi se po zápase s Hustopečí přidal také Čadílek P., který odnesl souboj v závěru utkání zlomninou kotníku a také nemoc Toma Malihy nás nepotěšila.

Handlíř Petr. Fronek Petr, A také Vlastní

V prním poločase nás domácí nepustili do žádných šancí. Jelikož dobré útočníky, kteří si vytvořili několik dobrých šancí, které zastavila naše obrana popřpadě brankař podporovala zajištěná defenziva. Výsledek polčasu 1:0 opovídal vývoji utkání. Když domácí ve druhém poločase zvýšili vedení na 2:0, zdálo se že je o zápase ,,rozhodnuté"... Jenže když Hadlíř P. a v zápětí Fronek P. proměnili šance za pomoci nejistého brankáře domácích rázem se začalo od ,,nuly''.. Smolným momentem byla naše vlastní branka, kterou nám domácí vrátili minutu před koncem také vlastencem. Obě mužstva se tak musely rozejít smírně 3:3.