Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Slavoj Velké Pavlovice -- Kovo Ždánice 6:0 (2:0)

17. 6. 2012

Do Velkých Pavlovic jsme odjely odhodláni oplatit podzimní prohru opět skoro v kompletní sestavě. Nehrál pouze zraněný Pokluda Jaroslav, který tentokrát zaujal post asistenta trenéra. Toho na hřišti nahradil Horňák Marek.

Sestava:

Ledvina Jiří

Komárek Tomáš    Poloucký Ondřej    Defeld Tomáš     Maliha Tomáš

(58' Ondříšek Jiří)

Strmiska Rudolf        Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Svatoň Patrik

( 60' Marek Horňák)        (68' Martin Pavlech)

Čadílek Pavel         Horňák David

Ke střídání připraveni:

Horňák Marek, Ondříšek Jiří, Pavlech Martin

Dnešní poslední utkání letošní sezóny vzali od úvodu na své kopačky domácí. Již v 10' po pěkné střele do šibenice, z hranice velkého vápna, skórovali a ujali se vedení 1:0. Pak jsme sice srovnaly krok a hrály vyrovnanou partii, avšak ikdyž jsme si vytvořily šanci, opět nás zradilo zakončení. Netrvalo to dlouho a v 25' po hrubé chybě naší obrany to bylo jž 2:0. Do konce poločasu jsme si vytvořily několik slibných akcí, ale žádnou jsma nedotáhly do brány.

Od začátku poločasu to byli opět domácí, kteří určovali vývoj hry. Netrvalo to dlouho a my prohrtávaly 3:0. Za tohoto nepřízdnivého stavu se nám navíc zranili a museli být střídáni, jak Tomáš Maliha, tak i Čanecký Tomáš. I když se mladí kluci, kteří je nahradily, snažily odvést co nejlepší výkon, na skvěle hrající domácí to nestačilo a následovala jedna šance za druhou. Naše obrana nemohla ustát tlak domácích a my do závěru utkání kapitulovaly ještě ,,JEN'' třikrát.  Další  nával vyložených akcí a střel na naši bránu pokryl náš golman Ledvina Jiří, který byl dnes snad našim nejlepším hráčem..