Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Slovan Bzenec -- Kovo Ždánice 4:0 (3:0)

15. 4. 2012

 

TJ Slovan Bzenec -- Kovo Ždánice 4:0 (3:0)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupily již v sobotu, a tím bylo druhé mužstvo naší tabulky. Tentokrát se do hry zapojil i vyléčený kapitán Petr Handlíř, avšak nenastoupil potrestaný Pavel Čadílek, který si odpikával druhou stopku za červenou kartu.

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Svatoň Patrik    Poloucký Ondřej   Pokluda Jaroslav     Defeld Tomáš

 

 

Strmiska Rudolf         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Maliha Tomáš 

 

 

Horňák David          Fronek Petr

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Ondříšek Jiří, Pavlech Ondřej, Pavlech Martin

 

 
 

 

 

 

Do Bzence jsme odjížděly v kompletní sestavě a tudíž jsme si i věřily na uhrání dobrého výsledku. V úvodu zápasu naši hráči projevily kvality a zatlačily jsme soupeře na jeho půli.To přineslo i první šanci utkání, kdy přeloboval brankáře a pro naši smůlu i branku David Horňák. Poté soupeř začal dokazovat proč je druhý v tabulce, vyrovnal hru a poté přebral zápas na své kopačky. Hned z první vážnější šance v 15' se ujali vedení 1:0. Brzy na to nás uzavřeli na naši půli a po chybách v obraně jsme rázem prohrávaly 3:0. Za tohoto stavu se šlo také do kabin.

V kabinách jsme si vysvětlily chyby a hráči věděli, že není co ztratit a že se s vývojem utkání budeme snažit něco udělat. To zabralo a po většinu celého poločasu jsme nehrály opět špatný fotbal, avšak jak se stalo již tradicí, nedokázaly jsme si vytvořit žádné větší šance. Ještě v závěru utkání soupeř zvýšil skóre po pěkném centru a střelou z voleje na 4:0. Může nás jen mrzet to, že ikdyž jsme byly vyrovnaný soupeř, možná jsme i lépe kombinovaly, avšak naše bolest proměňování šancí pokračuje.