Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemas Hovorany -- Kovo Ždánice 1:3 (0:3)

29. 4. 2012

 

Zemas Hovorany -- Kovo Ždánice 1:3 (0:3)

Do utkání s předposledním týmem naší skupiny jsme nastupovaly s cílem zvítězit a odvést domů 3 body. Tentokrát do základní sestavy nenastoupil pouze nemocný Tomáš Defeld a na lavičku náhradníků neodjely starší žáci, kteří nám pomohly k výhře v minulém domácím utkání..

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Svatoň Patrik    Poloucký Ondřej   Pokluda Jaroslav     Maliha Tomáš

 

 

Čadílek Pavel         Handlíř Petr C        Čanecký Tomáš       Fronek Petr 

 

 

Horňák David          Strmiska Rudolf

                                       

 

 Ke střídání připraveni:

Komárek Tomáš

 

 Branky:

Fronek Petr Strmiska Rudolf 2x


 

 

 

 Po vyhraném losu a výběru stran byl naším pomocníkem silný vítr, kterého jsme se snažily od začátku utkání využít v náš prospěch. V prvních 20' měli naši útočníci velké šance, avšak nedokázali se sice přes urostlého, ale nejistého brankáře prosadit. Nejdříve mimo bránu po samostatném nájezdu pálel Horňák David a následně z přímého kopu po nacvičeném signálu nastřelil spojnice břevna tyče Maliha Tomáš. Poté v 27' nám dal příležitost domácí brankář, kdy chytil do ruk malou domů a my zahrávaly nepřímý kop z 1,5 metru před brankovou čarou a po následném závaru Fronek Petr zakončil netradičně levou nohou a my konečně vedly 1:0. To se naši útočníci chytli a následně se odměnil 2 pěknými brankami na pro něj  netradičním postu útočníka Strmiska Rudolf. Nejdříve ve 34' a hned v 37' upravil stav utkání na 3:0. Za tohoto stavu se také odcházelo ve 45' do kabin.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly s vědomím, že budeme hrát proti silnému větru. To se také začalo projevovat v převaze soupeře, kdy až na výjimky nás nepustil na svoji polovinu. V těchto chvílích musím pochválit celou naši obran,  pod vedením stopera Polouckého Ondřeje, která ani jednou nechybovala a dokázala ubránit nakopávané míče před i do našeho pokutového území. Když povolili soupeři vystřelit, kryl tyto střely náš brankář. Tento tlak vyvrcholil v 56', kdy po přímém kopu a následné dorážce pod břevno domácí útočník skóroval a snížil stav utkání na 1:3. Do konce zápasu se hra přelévala z leva do prava. Největší šanci měl soupeř v 79', kdy přímý kop k pravé tyči vyrazil na rohový kop náš branař, který také podržel celý tým k tomuto skvělému výsledku. Poté se již na hřišti nic neudálo, a tak jsme si v kabinách zakřičely JEDINĚ KÓÓVO, JEDINĚ KÓÓÓVO, JEDINĚ KOVO ŽDÁNICE....HEJ, HEJ...!!! A do Ždánic odvážíme 3 důležité body.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Zemas Hovorany -- Kovo Ždánice 1:3