Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Baník Dubňany -- Kovo Ždánice 0:1 (0:0)

4. 3. 2012

 

FK Baník Dubňany --  Kovo Ždánice 0:1 (0:0)

 

 Po zimní přípravě jsme se konečně dočkaly i prvního přátelského zápasu, ve kterém jsem se utkaly s již nám známým soupeřem z naší krajské skupiny, na dobře připravené umělé trávě v Dubňanech.

V loňské sezóně jsme s nimi jednou prohrály 3:1 a doma remizovaly 1:1. 

 

 

Sestava:

  Ledvina Jiří

 

Poloucký Ondřej

 

                  Svatoň Patrik        Pokluda Jaroslav        Maliha Tomáš                                                    

 

 

 Strmiska Rudolf    Čanecký Tomáš    Handlíř Petr C   Čadílek Pavel
                                                 

 

 Horňák David          Fronek Petr

 

Ke střídání připraveni:

Ondříšek Jiří

 

Branky:

Petr Fronek

 

 
 

 

 Po začátku utkání byla vidět naše nesouhra a soupeř nás přehrával jak v kombinaci, tak v nahrávkách a prvních 20 min. naši obránci nevěděli která bije. V těchto chvílích nás podržel branař Jiří Ledvina, který chytil 2 vyložené šance a nedovolil domácím skórovat. Pak jsme se již soupeři začaly vyrovnávat v nahrávkách i střelách na branku. 

Ve druhém poločase po vítkách trenéra k hráčům se začalo lépe kombinovat a zápas začal dostávat jiné obrátky. Po 3 hrubých chybách obrany a brankáře domácích nejprve neproměnil šanci Petr Fronek, který zvolil špatnou obuv a v rozhodující chvíli upadl. Druhou šanci nepotrestal Tomáš Čanecký, který z malého vápna dokázal přestřelit prázdnou branku. A do třetice jsme se již mohly radovat a chybu domácích v 73' potrestal Petr Fronek gólem. Když pak náš brankář vykryl umístněný trestný kop k tyči, měly jsme jasně navrch. Domácí nenasazený rozhodčí pak zápas nezvládl a po několika slovních výpadech mezi hráči zápas v 80' ukončil. Tímto mám výhrady k některým hráčům, kteří za příznivého stavu neudrželi nervy na uzdě a podíleli se tak na předčasném ukončení!!!!!

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

nbsp;

 

Náhledy fotografií ze složky FK Baník Dubňany--Kovo Ždánice 0:1 (0:0)