Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice--Sokol Lovčice 6:1 (4:0)

18. 3. 2012

 

 Kovo Ždánice--Sokol Lovčice 6:1 (4:0)

 

 Jeden z posledních přípravných zápasů se soupeřem z nižší soutěže kde jsme si mohly vyzkoušet ofenzivní hru a dodat hráčům jistotu. Jelikož nám chyběli pro nemoc hráči ze soupisky ( Ledvina Jiří Pokluda Jaroslav Strmiska Rudolf) pomohli nám žáci (Zbyněk Hojač a Marek Horňák a stabilně Martin Pavlech) A přesvědčili o svých hráčských kvalitách.

 

 

Sestava:

  Svatoň Patrik

 

Poloucký Ondřej

 

                  Hojač Zbyněk        Maliha Tomáš        Defeld Tomáš                                                    

 

 

Čadílek Pavel     Čanecký Tomáš    Handlíř Petr C   Komárek Tom
                                                 

 

 Horňák David          Fronek Petr 

 

Ke střídání připraveni:

Ondříšek Jiří  Horňák Marek Pavleech Martin

 

Branky:

Fronek Petr 3Maliha TomášHandlíř PetrHorňák David

  

 Začátek utkání  začal docela vyrovnanou hrou se zdánlivě vyrovnaným soupeřem kdy prvních dvacet minut nebyl mezi hráči rozdíl. Postupem času jsme soupeře díky lepší fyzické kondici dostávaly pod tlak. Tak jsme vytvořily i několik brankových situací kde jsme se trápily s koncovkou, avšak po vstřelení první branky nervozita či co opadla a do konce první půle jsme za přispění hráčů Froňka-2 Malihy a Horňáka D  vedli 4:0.  Začátek druhé poloviny se lépe vydařil také nám a když zvýšil Handlíř a vzápětí Fronek dokončil svůj hetrick stav byl rázem 6:0. V závěru utkání to soupeř nevzdal a vytvořil si také šance, které však pokryl až na jedinou náš brankankář.
 

 


 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/span

nbsp;nbsp;Začátek druhé poloviny se lépe vydařil také nám a když zvýšil Handlíř a vzápětí Fronek dokončil svůj hetrick stav byl rázem 6:0. V závěru utkání to soupeř nevzdal a vytvořil si také šance, které však pokryl až na jedinou náš brankankář.