Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agro Milotice -- Kovo Ždánice 2:3 (1:1)

20. 4. 2013

 

Agro Milotice -- Kovo Ždánice 2:3 (1:1)
 
 

K dnešnímu zápasu, proti outsiderovi naší skupiny jsme zajížděly do Milotic. K zápasu neodjeli: nemocný Pokluda Jaroslav, Andráš Dalibor a Andersík Michal. Později se ukázalo, že jsme doma zapoměly také trochu štěstí v zakončování, dobře připravených akcí.

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Čanecký Tomáš      
             
  Ledvina Jiří Pavlech Martin Hojač Zbyněk  
              
 Čadílek Pavel Goldman Dominik Poloucký Ondřej © Havlíček Jiří

 
 
 
 
    Fronek Petr Horňák David    
    75' Doupovec R.                     

 
 

Ke střídání připraveni

Doupovec Rostislav, Ondříšek Jiří

 

Branky

Goldman Dominik, Poloucký Ondřej,Čadílek Pavel

 

 

Dnes! Jako v posledním utkání jsme nedokázaly zkrotit smůlu a nervozitu v zakončování vyložených akcích. Od úvodních minut, až na vyjmku v 5', kdy chyby našich obránců soupeř nevyužil jasnou gólovou akci, kterou skvěle zneškodnil golman Schöfer Pavel, jsme tahaly za delší konec provazu, neboť své velké šance nevyužily jak Horňák David, tak hned dvě Fronek Petr. Tyto chyby následně napravil, sice se štěstím ve 22'  po dvojité dorážce Goldman Dominik a my se ujaly vedení 1:0. Dále pokračovalo velké trápení v nahrávce, v kombinaci a následně i v zakončování. Toho využil soupeř při jediné šanci v prvním poločasu po několika hrubých chybách našich záložníků i obránců a před odchodem do kabin vyrovnal na 1:1. Za tohoto stavu rozhodčí ve 45' ukončil první poločas.

Do druhé půle nastoupil soupeř s vědomím uhráním dobrého výsledku a snad i prvního bodu. Dokázali využívat našich nepřesností v rozehrávce a sami dokázali kombinovat a vytvářet si také gólové šance. My jsme se této hře přizpůsobily a začal se hrát nepohledný, nepřesný, nakopávaný fotbal. Opět jsme si nedokázaly nahrávat, a také jsme nedokázaly využívat jasné šance. Vyjmkou byl rohový kop, který zahrával Čadílek Pavel a Poloucký Ondřej uklidil míč v 59' do soupeřovi brány. (1:2) V tu dobu jsme již přestaly hrát úplně, soupeř nás zatlačil na naši polovinu a při nepřehledné situaci v našem pokutovém území jsme si dokonce dokázaly dát v 68' i vlastní gól. (2:2) Následně jsme byly pod nepříznivým tlakem, kdy se mohl soupeř dostat dokonce do vedení, avšak brankař bravurním zákrokem usměrnil míč na rohový kop. V 75' trenér poslal do hry žáka Doupovce Rostislava, a ten se mu odvděčil zatažením míče po levé straně, následně přesně nahrál Čadílkovi Pavlovi, a tan 10 minut před koncem vstřelil, jak se později ukázalo, vítěznou branku utkání. Musím ještě pochválit Čadílka Pavla, který v závěrečných minutách bojoval a vytvořil si ještě jednu příležitost ke skórování, kterou mu domácí přerušili tvrdým zákrokem na hranici PK, který však rozhodčí přehlédl. Následně v 94' jsme uslyšely konečný hvizd a my ze hřiště odcházely jako koneční vítězi.

 

 

 

 

 


 

 

2