Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Veselí -- Kovo Ždánice 9:1 (3:0)

5. 5. 2013

FC Veselí -- Kovo Ždánice   9:1 (3:0)
 
 

Největším dnešním oslabením byla neúčast trenéra Bekera Zbyňka, kterého musel nahradil Schöfer Miroslav. Dále se na vývoji zápasu projevila neúčast Polouckého Ondřeje a Ledviny Jiřího, kteří v minulém zápasu dostaly červené karty a měly tak v tomto zápasu stopku. Opět nám vypomohly starší žáci Doupovec Rostislav a Horňák Marek.

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel (C)      
             
      Čanecký Tomáš      
             
  Pavlech Martin Pokluda Jaroslav Hojač Zbyněk  
  69' Horňák Marek
 

50' Pintera Patrik
 

       
Doupovec Rostislav Čadílek Pavel Goldman Dominik Havlíček Jiří

 

 
  73' Andráš Dalibor
    Fronek Petr Horňák David    
                          

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Horňák Marek, Pintera Patrik

 

Branky

Horňák David

 

 

Od úvodních minut bylo jasné, kdo bude vévodit tomuto utkání. Byli to právě domací, kteří nás začali jasně přehrávat v nahrávkách, v kombinacích a ve vtipu tvořit hru, což nám se v posledních třech zápasech ani jednou nepodařilo. Tomuto tlaku jsme stačily odolávat 22 minut, poté jsme inkasovaly první, druhý, následní i třetí gól. Když jsme do závěru prvního poločasu nedokázaly ohrozit ani jednou střelou domácího brankaře, odcházely jsme do kabin za stavu 3:0.

Druhou půli jsme začaly aktivně a dokonce jsme začaly tvořit hru a kombinovat. To se projevilo v 56', kdy se Horňák David trefil do černého a my jsme snížily na 3:1. Avšak v tuto dobu to byli domácí, kteří měli jen slabou chvilku. Po několika upomínkách na jejich stranu a krytikou trenéra změnili svůj postoj ke hře a začali se opakovat pěkné akce z prvního poločasu. Když jsme během následujících 5 minut dostaly další tři branky, bylo jasné, kdo si z tohoto zápasu odnese tři body. U těchto tří branek to ještě nezkončilo, jelikož jsme v zápětí dostaly další tři branky. Dokonce i rozhodčí sdílel stejný názor a zápas v 86' ukončil.