Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Slavoj Velké Pavlovice 0:2 (0:2)

21. 4. 2013

Kovo Ždánice -- Slavoj Velké Pavlovice 0:2 (0:2)
 
 

Po minulé šťastné výhře v Miloticích jsme doma uvítaly v tabulce o 3 příčky lepšího soupeře než-li náš minulý soupeř, avšak na kterého jsme zatím nikdy nenašly recept. V kabinách jsme se sešly v kompletní sestavě, a jak se později ukázalo, tak ani to nepomohlo.

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Čanecký Tomáš      
             
  Ledvina Jiří Pokluda Jaroslav Hojač Zbyněk  
 
 

 
       
 Čadílek Pavel Fronek Petr Poloucký Ondřej © Havlíček Jiří

 
 70' Andresík Michal   76' Andráš Dalibor
    Goldman Dominik Horňák David    
     20' Pavlech Martin                     

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Andresík Michal, Pavlech Martin, Pintera Patrik

 

Branky

-----

 

 

V úvodních minutách jsme soupeře zaskočily dobrou hrou dopředu a následně jsme si vytvořily i několik brankových situací. Avšak jsme opět nedokázaly překonat smůlu v zakončování těchto akcí. Když jsme ve 28' přišly za nevhodné chování na hřišti vůči soupeři o kapitána Polouckého Ondřeje, šel výkon a naše seběvědomí našeho týmu prudce dolů. Následně jsme po hrubé chybě naší obrany, kdy jsme soupeři doknce nahrály do gólové šance a ten ji následně proměnil, prohrávaly jsme rázem 0:1. Ač jsme se snažily jak jsme chtěly, nedopřál nám ani rozhodčí, a kdy jsme si o 10' později dokázaly dát i vlastní gól rázem jsme byly na dně. (0:2) Ke konci prvního poločasu tomu nasadil korunu i Ledvina Jiří, kdy za druhou žlutou kartu dostal kartu červenou. Rázem jsme hrály v 9ti hráčích. Za takového stavu jsme také nastupovaly do druhého poločasu.

V této fázi utkání a za tohoto, pro nás nepříznivého, stavu musím ocenit kvality a pochválit za bojovnost všechny hráče, kteří sice pozdě, ale konečně dokázaly hrát jako kolektiv. Avšak i nadále jsme měly smůlu na kopačkách. To když v 58' po faulu na Horňáka Davida a on sám neproměnil pokutový kop. My jsme se opět nedokázaly psychicky pozvednout. V následujících minutách soupeř také dostal červenou kartu. Síly na hřišti byly vyrovnané a my stále nedokázaly recept na soupeřovu obranu. Mohl také udeřit soupeř. Proti tomu byl náš brankař Schöfer Pavel, který se vytáhl pěknými zákroky, když jednou vyrazil míč z podbřevna na rohový kop a následně střelu k pravé tyči jistě porkyl. V závěru utkání se projevila únava našich hráčů, kdy se vyčerpání ze hry v devíti hráčích a po následném střídání trenéra jsme se nedokázaly koncentrovat a vrátit nepříznivý stav utkání. My po prvné v této sezóně odcházely z domácího hřiště poraženi.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

/td