Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Sokol Kostice 2:2 (1:0)

18. 4. 2013

Kovo Ždánice -- Sokol Kostice 2:2 (1:0)
 
 

K prvnímu mistrovskému zápasu jsme se sešly v sestavě bez nemocného Pokludy Jaroslava a Adráše Dalibora. Naopak s posilami z Kyjova, Havlíčka Jiřího a Pintery Patrika. 

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Čanecký Tomáš      
             
  Ledvina Jiří Pavlech Martin Hojač Zbyněk  
              
 Hojač Zbyněk Čadílek Pavel Poloucký Ondřej © Goldman Dominik

 
                  7´ Pintera Patrik                  80´ Ondříšek jiří  
    Fronek Petr Horňák David    
 
 
                  

 
 

Ke střídání připraveni

Ondříšek Jiří, Pintera Patrik

 

Branky

Fronek Petr 2

 

 

Na hřiště jsme nastupovaly jako favorité. Jelikož jsme na podzim soupeře zdolaly 1:0 a v tabulce jsme také v lepším postavení, proto jsme si na soupeře věřily a chtěly uhrát povinné 3 body. Úvod utkání patřil nám, soupeře jsme zatlačily na jeho polovinu a nedovolily ohrozit naši bránu. Netrvalo dlouho, když  v 7´  po vydařené rychlé akci Fronek Petr skóroval a my se následně ujaly vedení 1:0. V zápětí se zranil Goldman Dominik, kterého na hřišti nahradil Pintera David. V dalších minutách utkání jsme si vytvářely dobré šance, avšak nás zlobila koncovka. Do konce poločasu jsme si již toto těsné vedení pohlídaly.

Hned v úvodu druhé půle se nám podařila pěkná akce a v 50´ upravil stav svým druhým gólem Fronek Petr. V dalších minutách soupeř hru sice vyrovnal, ale opět jsme to byly my, kdo vytvářel a také zahazoval šance. Čím víc se blížil konec, tím víc stoupala na hřišti nervozita a my ji nedokázaly zkrotit. Některé naše hráče ovládaly emoce a komentovaly podle mě dobreho rozhodčího a nesoustředily se na hru!! To poznamenalo následující minuty i celý konec zápasu. Nejdříve v 80´ hosté snížili na 2:1 a 2 minuty před koncem dokonce vyrovnali na konečný stav 2:2. 


 

 

 

/colgroup

 

style=2

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice -- Sokol Kostice 2:2