Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Moravský Písek -- Kovo Ždánice 2:1 (1:1)

30. 9. 2012

FC Moravský Písek -- Kovo Ždánice 2:1 (1:1)
   

 

Po remíze v minulém zápasu by jsme rádi bodovaly, avšak jsme se musely obejít bez kapitána Handlíře Petra, který nastoupil za A tým a po odehraném prvním poločase musel odjet a připojit se k A týmu také Čanecký Tomáš, který vstřelil jeho první branku v okresním přeboru. Blahopřeji. Také nenastoupil zraněný Fronek Petr, nemocný Hojač Zbyněk a Andresík Michal. Do zápasu nastoupil starší žák Doupovec Rostislav.

 

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Pavlech Martin Ledvina Jiří Defeld Tomáš  
 
 
         
 Doupovec Rostislav Goldman Dominik Čanecký Tomáš Pokluda Jaroslav

 
   45' Andráš Dalibor 

    Čadílek Pavel Horňák David    
    75' Ondříšek Jiří                      

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Ondříšek Jiří

 

Branky

Goldman Dominik

 

 

 

 Úvod utkání i bez našich opor jsme zvládaly, ač nás soupeř po centrovaných míčech převyšoval vysokými hráči, nahrávkami a kombinace po zemi jsme ovládaly my. Takto ptobíhala úvodní dvacetiminutovka. Když jsme se s tímto faktem nedokázaly vyrovnat, soupeř centroval z pravé strany a jeden z hráčů v pokutovém území zakončil. My prohrávaly 1:0. Následně byli domácí tím mužstvem, který ovládal hru a my se dostávaly jen velmi těžce do šancí. Jednu z mála šancí jsme využily ve 38', kdy po pravé straně založil útok Ledvina Jiří, který přesným pasem vyslal dopředu Čadílka Pavla a ten krásnou přízemní nahrávkou vybídl ke střele Goldmana Dominika, který nezaváhal a tuto šanci proměnil. (1:1). Rázem bylo vše opět otevřené. Za tohoto stavu  jsme ve 45' odcházely do kabin.

                Do druhého poločasu jsme již nastupovaly bez Čaneckého Tomáše, který odjel vypomoct našemu A týmu do Dambořic. Tento fakt se následně projevil v naší hře v držení a ovládnutí hry ve středu pole. Rázem jsme také neměly hráče, který by dokázal rozdávat nahrávky a podporovat naší ofenzívu. Soupeř měl několik šancí, kterými mohl rozhodnout, avšak proti byla buď naše obrana nebo brankář Schöfer Pavel, který nás také podržel dobrými zákroky. Osudnou se nám stala 58', kdy jeden z domácích hráčů vyslal krásnou střelu z poza velkého vápna a angličanem upravil stav na 2:1. Od této chvíle to byl soupeř, který ovládl celé hřiště a až na jednu střelu Horňáka Davida nás k žádné šanci nepustil. Ač trenér míchal se sestavou a po zranění Čadílka Pavla do útoku dokonce poslal stopera Polouckého Ondřeje. I to však nepřineslo žádné ovoce a my po 90' odcházely poražení.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

table width= mso-spacerun:yes

table width=