Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Pálava Mikulov -- Kovo Ždánice 3:2 (0:1)

12. 8. 2012

FC Pálava Mikulov -- Kovo Ždánice 3:2 (0:1)
 
 

Do prvního mistrovského zápasu jsme se sešly v kompletní sestavě, až na Čadílka Pavla, kterého sice jen na lavičce náhradníků nahradil Horňák Marek.
 

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Čanecký Tomáš Kolařík Tomáš  
         
Čimera jan Goldman Dominik Handlíř Petr © Hojač Zbyněk
45´ Pavlech Martin      
    Fronek Petr Horňák David    
           

 
 

Ke střídání připraveni

Horňák Marek, Ondříšek Jiří, Pavlech Martin

 

Branky

Handlíř Petr, Goldman Dominik

 

 

Od úvodního písknutí jsme to byly my, kdo ovládl hru. Vytvořily jsme si i několik slibných šancí, které nám zastavila skvěle sehraná domácí obrana. Později domácí hru vyrovnali a byl vidět pohledný fotbal, kde se šance střídaly na obou stranách. Ke konci poločasu ve 39' při průniku byl faulován Horňák David a rozhodčí nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil kapitán Handlíř Petr. Za stavu 0:1 se o chvíli později odcházelo do kabin.

Úvod druhého poločasu jsme absolutně nezvládly. V tu dobu to byli domácí, kteří přebrali iniciativu a začali si vypracovávat jednu šanci za druhou. V těchto chvílích náš podržel několika výbornými zákroky náš golman Schöfr Pavel. Když už se zdálo, že jsme úvodní tlak přečkaly bez inkasovaného gólu, udeřil soupeř nejhezčí akci utkání, kdy po úniku po pravé straně přesným centrem do pokutového území a nekompromisním zakončení srovnali skóre na 1:1. To domácí nakoplo a o 5 minut později již vedli 2:1. Za další 3 minuty, po krásné střele k pravé tyči to bylo rázem 3:1. Po tomto gólu jsme opět začaly hrát, ale nedokázaly jsme najít recept na obranu domácích. V závěru utkání rozhočí nařídil ještě jeden pokutový kop a my upravily stav na konečný stav 3:2.

 

 

Náhledy fotografií ze složky FC Pálava Mikulov -- Kovo Ždánice