Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Baník Dubňany - Kovo Ždánice 1:1 (0:0)

28. 10. 2012

 FK Baník Dubňany -- Kovo Ždánice 1:1 (0:0)    

 

S již tradičním soupeřem naší skupiny, jsme se utkaly několikrát a držíme si vyrovanou bilanci. Tentokrát tomu na umělé trávě v Dubňanech nebylo jinak. Do zápasu nemohl zasáhnout dlouhodobě zraněný Fronek Petr, avšak se konečně zapojil Čadílek Pavel. Tentokrát jak jsme byly zvyklý z minulých zápasů, nám také nemohli pomoci starší opory starších žáků. I tak jsme se sešly do zápasu v kompletní sestavě.

 

Sestava

 

      Schöfr Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Pokluda Jaroslav Hojač Zbyněk  
 
 

 
       

Čadílek Pavel

Handlíř Petr (C) Goltman Dominik Čanecký Tomáš

   
 
 


 

    Pavlech Martin Horňák David    
    81" Andresík Michal
 
             

 
 

Ke střídání připraveni

 Andráš Dalibor, Andresík Michal, Ondříšek Jiří

 

Branky

Horňák David

 

 

 

Úvodní minuty utkání nasvědčovaly, že se dnešní utkání bude odehrávat ve vyrovnaném a tuhém souboji vyrovnaných mužstev. Mírný tlak si začali vytvářet domácí, ale naše obrana byla na tyto akce dobře připravena. Když už domácí dokázali proniknout naší obranou, tak stál dnes v bránce jistě chytající Schöfr Pavel, který za prvních 20' utkání zklikvidoval dvě pěkné akce soupeře. Musel se také vyrovnat s tím, že byl částečně indisponován náš stoper Poloucký Ondřej a všechny míče musel rozehrávat právě on. Naše největší šance prvního poločasu se zrodila únikem Čadílka Pavla na pravé straně a jeho nacentrovaný míč nestačil přesně usměrnit Handlíř Petr a nastřelil tak jen domácího brankáře. Do konce poločasu to byl opět náš brankář, kdo nám držel čisté konto. Když ani v závěru prvního poločasu jsme nedokázaly překonat domácího brankáře, odcházelo se do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly proti zesilujícímu větru, který se také podepisoval na dalším vývoji utkání. Soupeř nás neustále tlačil do našeho pokutového území, avšak ať jejich nejlepší střelec, kterého skvělým způsobem ubránil obránce Ledvina Jiří, tak další jeho spoluhráči si nedokázali vytvořit žádnou větší šanci. V ten okamžik se psala 66' a svůj vybojovaný rohový kop zahrával Čadílek Pavel, který míč posadil přesně na hlavu Horňáka Davida a ten míč umístil přesně do sítě. My vedly 1:0. Dalších 20' se neurodila ani na jedné, ani na druhé straně straně žádná šance. V tu dobu jsme si již myslely, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Poslední 15' patřilo ovšem domácím, kteří nás sevřeli před našim pokutovým územím a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Jednu z nich, náhodně odražený míč, uklidil domácí hráč za záda našeho brankáře a vyrovnal na 1:1.  V závěru utkání to byl opět náš brankář, který měl osud zápasu ve svých rukou. Když zklividoval i v 93' reflexivním zákrokem původně nechytatelnou steřlu a vyrazil ji nad břevno. Hlavní rozhodčí odpískal konec a zápas zkončil asi spravedlivou remízou. 
 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Baník Dubňany - Kovo Ždánice 1:1