Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Agro Milotice 5:0 (1:0)

9. 9. 2012

Kovo Ždánice -- Agro Milotice 5:0 (1:0)
 
 

K dnešnímu zápasu jsme nastupovaly, i přes velkou absenci hráčů základní sestavy, jako favorité se soupeřem, který letos ještě nebodoval. Chyběl zraněný Fronek Petr a Pokluda Jaroslav. Dále potrestaný červenou kartou v minulém zápase Čadílek Pavel, kterému komise udělila stop na 6 týdnů. Také jsme postrádaly Čimeru Jana, který se k zápasu nedostavil. Do základní sestavy se tentokrát vešel i starší žák Horňák Marek.

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Pavlech Martin Hojač Zbyněk  
   71' Andresík Michal  68' Ondříšek Jiří         
 Čanecký Tomáš Goldman Dominik Handlíř Petr © Horňák Marek

 
      76' Andráš Dalibor 
    Kolařík Tomáš Horňák David    
                          

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Andresík Michal, Ondříšek Jiří

 

Branky

Čanecký Tomáš, Handlíř Petr, Horňák David, Kolařík Tomáš, Ondříšek Jiří

 

 

Dnešní soupeř začal herní činností dokazovat, proč letos ještě nebodoval. My si od prvních minut zápasu začly vytvářet brankové šance a pro naši smůlu jsme žádnou nedokázaly proměnit. Vždy ke vstřelení branky chybělo trošku štěstí nebo jsme na kopačkách měly smůlu. To vše opadlo ve 28' a po závaru před soupeřovou bránou, kdy Kolařík Tomáš vystřelil a trefil odkrytý levý dolní růžek. My se radovaly z prvního gólu (1:0). Nervozita neopadla a my se dál trápily a my nedokázaly využít žádnou velkou šanci, kterých bylo hned několik. V závěru prvního poločasu po soupeřově akci, kdy již měl míč pod svoji kontrolou náš brankář, šel zbytečně důrazně skluzem do míče hostující útočník a vážně se poranil. A tak poločas zkončil skromným vedením 1:0.

Druhá půle opět začala z naší strany nervózně a my, ač jsme byly lepší na hřišti, tak na výsledku to nebylo znát. Dokonce jsme měly i na mále v 55', kdy soupeř zahrával přímý kop, a to se vyznamenal náš brankář, kdy střelu do šibenice vytýhl na rohový kop. Na tento vývoj hry a výsledek se o dalších 5' později nemohl dívat Čanecký Tomáš a pěknou střelou zvýšil stav na 2:0. V tu dobu se hra na našich kopačkách uklidnila, my lépe kombinovaly a vytvářely si další šance. V 66' přišela na řadu nejkrásnější akce utkání. To zaveleli k útoku Horňák David Kolařík Tom A Handlíř Petr. Od půlky hřiště kombinaci a naražení na jeden dotyk zakončil prvně jmenovaný krásnou střelou a  my vedly 3:0. To již byla jistota na našich kopačkách a o další 4' později další šanci po individuální akci proměnil Handlíř Petr. Poslední branková situace přišla po prudkém centru z pravé strany a Ondříšek Jiří svou jistou levou nohou přesně skóroval pod břevno soupeře. V závěru utkání jsme si vypracovaly ještě několik střel na bránu, které stačil zlikvidovat mladý hostující brankář. A když Horňákova střela v závěru utkání skončila jen na spoji tyčí jsme po dovršení 90' mohly již po třetí v řadě radovat z vítězství a kabinou se neslo CIGI, CAGA, CIGI, CAGA HEJ, HEJ, HEJ!!!

 

 

 

 

 


 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice -- Agro Milotice 5:0