Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- FC Veselí nad Moravou 2:2 (1:1)

24. 9. 2012

Kovo Ždánice -- FC Veselí nad Moravou 2:2 (1:1)
  

 

Do dnešního zápasu jsme nastupovaly se snahou odčinit prohu z minulého týdne. Stále jsme se nemohliy spolehnout na potrestaného Čadílka Pavla, ale alespoň na lavičku náhradníků se posadil Fronek Petr, který se zotavoval za zranění kolene.

 

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Pavlech Martin Ledvina Jiří Hojač Zbyněk  
 
 
         
 Čanecký Tomáš Goldman Dominik Handlíř Petr © Pokluda Jaroslav

 
   

67' Fronek Petr

79' Ondříšek Jiří

    Pavlech Ondřej Horňák David    
                          

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Fronek Petr, Ondříšek Jiří

 

Branky

Handlíř Petr, Horňák David

 

 

 

 Po vyrovnaných úvodních 3' během kterých se neurodila žádná šance, jsme zčista jasna udeřily. Míč po dlouhém nákopu vybojoval ve vápně Veselí Horňák David, počkal na druhou vlnu a předložil míč Handlířovi Petrovi, pro kterého již nebyl žádný problém trefit z velkého vápna prázdnou bránu. Našim obráncům dělal velké starosti především kapitán hostujícího týmu, který se po invdividuálních akcích dostával do zakončení. Ve 25´ se opět dostal k míči, tentokrát ale místo střely zvolil centr před naši bránu, kde se po zaváhání domácí obrany prosadil  hlavou z malého vápna druhý útočník. Až do konce poločasu se žádná velká šance neurodila, a tak obě mužstva odcházely do kabin za stavu 1:1. 

                O poločase byla v naší kabině cítit velká vůle vyhrát. Bohužel chvíli po poločase se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš, kdy nejprve střílel slabě Horňák David, jeho střelu zachytil hostující brankář, dlouhým výkopem založil útočnou akci a po následném centru před bránu hosté skórovali. Tento moment v nás vzbudil ještě větší odhodlání v utkání zvítězit. Vypracovaly jsme si několik šancí, nejprve nedokázal míč ve vápně zpracovat Horňák David, poté hlavičkoval Čanecký Tomáš z malého vápna jen do brankáře. S přibývajícím časem se hra vyrovnala, ale s blížícím se koncem utkání jsme se opět dostávaly do tlaku.  Asi 2 minuty  před koncem vyslal nádhernou střelu do šibenice Goldman Dominik, ale k naší smůle hostující brankář vytáhl neméně povedený zákrok a vytěsnil střelu na roh. Roh zahrál Čanecký Tomáš, nejvýš vyskočil Horňák David a hlavičkou přesně k levé tyči vyrovnal. Po rozehrávce rozhodčí odpískal konec utkání.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice -- FC Veselí nad Moravou 2:2