Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Kordárna Velká nad Veličkou 8:1 (6:1)

7. 10. 2012

Kovo Ždánice -- Kordárna Velká nad Veličkou 8:1 (6:1)
   

 

Dnes jsme odčinily neúspěch z minulého zápasu a jako svatební dar jsme daly trenérovi vítězství. Sice jsme postrádaly dlouhodobě zraněného Fronka Petra, a také pro nemoc chyběl Pokluda Jaroslav a Adresík Michal. Dále chyběl potrestaný červenou kartou Čadílek Pavel. Do dnešního zápasu nastoupil již uzdravený Hojač Zbyněk a Horňák Martin, který úspěšně jako starší žák sbírá dorostenecké zkušenosti.

 

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Pavlech Martin Hojač Zbyněk  
 
 
68' Andráš Dalibor         
Horňák Marek Goldman Dominik Handlíř Petr (C) Čanecký Tomáš

   
  45' Ondříšek Jiří


 

    Pavlech Ondřej Horňák David    
   
 
                    

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Ondříšek Jiří

 

Branky

Horňák David 5, Goldman Dominik 2, Pavlech Ondřej

 

 

 

Byly jsme si vědomy, že nastupujeme proti soupeři, který je předposlední v naší tabulce. Již od úvodních minut se to začalo potvrzovat. Hned ve 2' svou velkou šanci nevyužil kapitán Handlíř Petr, který napálil míč pouze do noh hostujícícho brankáře. O 3' později po krásné rychlé šanci a přesné střelenás poslal do vedení Pavlech Ondřej. (1:0). Následně jsme měly hru pod svou kontrolou a za dalších 5' později to bylo již 2:0, kdy svou první šanci, po rohovém kopu hlavou proměnil Horňák David. K ojedinělé šanci jsme soupeře pustily v 18', kdy po chybě naší obrany a přesném centru na neobsazeného hostujícího útočníka jsme obdržely gól. (2:1). Rázem se hra otevřela a soupeř začal opět bojovat a tento stav držel až do 31', kde se svou první brankou do zápasu uvedl Goldman Dominik (Zlatan) a rozjel tak náš brankostroj. (3:1). O další 2' později to byl opět Horňák David, kterého nešťastně nastřelil brankář hostů a míč se odrazil do prázdné branky. (4:1). Ve 38' to byl zase Zlatan, který zvyšoval tentokrát na 5:1. Ještě před odchodem do kabin svou třetí brankou dovršil hattrick po krásném přehození patou hostujícího obránce a nekompromisně zakončil Horňák David. (6:1). Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly již bez kapitána Handlíře Petra, kterého odvolal náš A tým a nahradil ho Ondříšek Jiří. Za stále zvyšující intenzitou deště jsme kontrolovaly vývoj utkání. V dalším vývoji utkání jsme měly jasně navrch a už se jen rozhodovalo kolik dokážeme dát jasně slabšímu soupeři branek. Šancí bylo hned několik, které jsme ale nevyužily. Za zmínku stojí pěkná střela našeho nejmladšího hráče Horňáka Marka, která zkončila jen na tyči. Avšak jeho starší bratr se v dnešním zápase nemýlil a střílel branky i v druhém poločase. Nejprve v 63' a následně v 68', kdy dovršil rekord 5 vstřelených branek na zápas. A my vedly již 8:1. Za neustále se zvyšujícího větru a deště se stávalo hřiště nezpůsobilým, kdy včetných kalužích nešlo kombinovat a hra se tím komplikovala a všichni hráči se již začali těšit do teplých sprch. Přečkali však i tyto chvíle a v 90' za silného deště, hlavně rozdhočí zápas ukončil, a s doposud nejvyšším skórem v krajské skupině C, 8:1.