Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Slovan Bzenec 4:2 (2:1)

21. 10. 2012

 Kovo Ždánice -- Slovan Bzenec 4:2 (2:1)    

 

S dnešním soupeřem ze Bzence jsme ještě nedokázaly bodovat. S tímto vědomím jsme nastupovaly do dnešního utkání i bez opor, jakož je Čadílek Pavel, kterému sice vypršel trest za Č.K., avšak ho dnes schvátila nemoc. Na hřiště dnes již nastoupil i Pokluda Jaroslav a na lavičku náhradníků dnes již usedl po zranění také Fronek Petr, který dnes sice jen ve druhém poločase, ale zasáhl do boje o dnešní body. Tak jme snad postrádaly žákovské opory z minulých zápasů dnes nemocného Horňáka Marka a Doupovce Rostislava.

 

Sestava

 

      Schöfr Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Pavlech Martin Hojač Zbyněk  
 
 
90' Ondříšek Jiří
 
       
Goltman Dominik Handlíř Petr (C) Čanecký Tomáš Pokluda Jaroslav

   
 
 


 

    Andersík Michal Horňák David    
    69' Fronek Petr
 
             

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Ondříšek Jiří

 

Branky

Horňák David, Andresík Michal, Handlíř Petr, Goldman Dominik  

 

 

 

Při tvoření dnešní sestavy to měl trenér těžké, jelikož těsně před zápasem se mu omluvil pro nemoc Čadílek Pavel, se kterým na dnešní zápas již počítal. Po příjezdu hostů jsme však zjistily, že jako favorit hrající o druhou příčku naší tabulky přijeli pouze v jedenácti hráčích a postrádali dva hráče ze základní sestavy. Dále pak neměli nikoho na lavičce náhradníků. Od úvodních minut jsme soupeře zaskočily přesnými nahrávkami a v neposlední řadě i bojovností všech našich hráčů. Již v 5' otevřel skóre náš kapitán Handlíř Petr a my se radovaly ze stavu 1:0. Následně soupeř srovnal hru a v těchto chvílích musím pochválit našeho brankáře Schöfra Pavla, který soupeře ničil svými skvělými zákroky, kterými tak podržel náš celý tým. Když to nedokázal soupeř, ve 20' po centru Horňáka Davida se v pokutovém území skvěle zorientoval Andresík Michal a následně svou první dorosteneckou trefou zvýšil stav na 2:0. Hru jsme měly pod kontrolou a ve 28' Horňák David trefil první tyč a míč se odrazil mimo bránu. Z následného proti útoku a nedůrazným střežením protihráčů jsme však inkasovaly (2:1). Do konco poločasu měl na kopačkách smůlu Horňák David, který dokázal ještě jednou trefit tyč. Za tohoto stavu jsme následně odcházely do kabin.

Druhý poločas začal pod taktovkou hostů, kteří se snažili srovnat stav, ale proti tomu byla dobře zorganizovaná obrana a také dobře postavené břevno naší branky, které při nedůrazné kontrole dvakrát zvonilo nad hlavou našeho brankáře. Když jsme i tyto situace přečkaly, v 51' zvýšil stav Horňák David na 3:1. Od těchto chvil soupeř fizycky odpadl a my měly jasně navrch. V 60' z těžkého úhlu neproměnil další šanci Horňák David. V 78' po krásné akci od poloviny hřiště, kdy si Zlatan (Goldman Dominik) obešel tři hráče a z velkého vápna nekompromisně zakončil. Rázem to již bylo 4:1. Na to soupeř dokázal reagovat a následně v 81' z čista jasna objevil hostující hráč a upravil stav na konečných 4:2. Za zmínku ještě stojí střídání Fronka Petra, který vyslal dalekonosnou střelu na soupeřovu bránu, ale pro jeho smůlu ji brankář bravůrním zákrokem zneškodnil. A tak po uplynutí 90' jsme mohly v kabinách zajásat. 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 

 

p