Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Sokol Novosedly 3:1 (2:1)

4. 11. 2012

 Kovo Ždánice -- Sokol Novosedly 3:1 (2:1)    

 

Dnešní soupeř byl pro nás velkou neznámou, jelikož letos postoupil do naší krajské skupiny C. Po šesti zápasech se konečně do týmu zařadil i dlouhodobě zraněný Fronek Petr. Tím pádem jsme se konečně sešly v kompletní sestavě, v jaké jsme začínaly letošní sezónu. Avšak mínus pro neúčast dostává hlavní rozhodčí, který se k tomuto zápasu nedostavil a musel být nahrazen losováním, které padlo na domácí.

 

Sestava

 

      Schöfr Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Pokluda Jaroslav Hojač Zbyněk  
 
 

 
       

Čadílek Pavel

Handlíř Petr (C) Goltman Dominik Čanecký Tomáš

     85' Ondříšel Jiří
 
 


 

    Fronek Petr Horňák David    
    86' Pavlech Martin
 
             

 
 

Ke střídání připraveni

 Andráš Dalibor, Ondříšek Jiří, Pavlech Martin

 

Branky

Čadílek Pavel, Horňák David 2

 

 

 

Na dnešního soupeře jsme se připravovaly a po trenérově zhodnocení naší skupiny, kdy vyhodnotil, že jejich nejlepší hráč a nejlepší střelec s 16 brankami v naší skupině, dostane osobního strážce. Tím výrazně soupeři zasáhl do taktiky a od úvodních minut to bylo znatelné, že hosté chtěli vsázet na tohoto hráče. Tímto tahem dostal prostor další jeho spoluhráč, který se již v 10' prosadil, skóroval a my prohrávaly 1:0. Netrvalo to dlouho a v 15' se po rozehraném nepřímém kopu se v pokutovém území prosadil Čadílek Pavel a upravil stav na veselejších 1:1. V tu dobu jsme měly jasně navrch, ale nedokázaly jsme se prosadit přes dobře sehranou obranu hostů, kteří naše útočníky neustále vystavovali do postavení mimo hry. Podařilo se to nejdříve Fronkovi Petrovi, kdy ve 38' po pěkné střele nastřelil jen tyč a o další 2', tj. ve 40', se již prosadil Horňák David a my mohly slavit a o dalších 5' později odcházet do kabin za příznivého stavu 2:1.

Do druhého poločasu trenér nabádal hráče k větší aktivitě a ke zpřesnění nahrávek. Tvorba hry, i rozehrávka, vázla i nadále. Ač soupeř přijel jen v jedenácti a od 65' po zranění a odstoupení jejich střelce první branky Štěpána Ledviny, dohrávali  v deseti. My této nabídnutou šanci nedokázaly zhodnotit ke vstřelení další, snad rozhodující branky, která by nás definitivně posunula k zisku 3 bodů. Hra byla nervózní a když si některé mužstvo vytvořilo šanci, hráče zaskočili dobře chystající brankaři. Opět musím vzpomět neukázněnost některých hráčů, kteří komentují neformálním způsobem události na hřišti a zbytečně dostávají žluté karty. Hra se uklidnila až v 83', kdy svou dnešní již druhou brankou zapsal do výsledkové listiny Horňák David. My se ujaly vedení 3:1 a soupeř rezignoval. Za zmínku stojí přímý kop Ondříška Jiřího v 89', který nabídnutou šanci nepromenil. Po 90' jsme odcházely do kabin a my na domácím hřišti opět slavily vátězství.