Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní příprava

5. 8. 2012

Kovo Ždánice -- TJ Letonice 3:3 (0:2)

 

Letní přípravu jsme začaly 15.7.2012 zápasem na domácím hřišti s dorostem TJ Letonice. V oslabené sestavě, kdy je čas rekrací a výletů. Nastoupily jsme proti rozjetému mužstvu, které se vracelo ze soustředění. To byl důvod proč jsme od začátu tahaly za kratší konec provazu. Soupeř nás zatlačil a vytvářel si jednu šanci za druhou a rázem jsme prohrávaly 2.0. Později jsme hru vyrovnaly a vytvořily také nějaké šance, ale žánou nevyužily. Do druhé půle jsme vlétly po hlavě a byla vidět bojovnost, nápaditost a chuť hrát fotbal. Rázem jsme vedly 3:2!!! Soupeř do konce stačil ještě srovnat, a tak jsme se rozešly smírnou remízou. 

 

TJ Sokol Archlebov -- Kovo Ždánice 0:9 (0:4)

 

Dalším soupeřem nám bylo mužstvo dorosu ze sousedního Archlebova. Zatím co domácí mužstvo vzniká to naše využívalo lepší kvalitu hráčů a zkušenosti z krajské soutěže. Od prvních minut bylo jasné kdo bude pánem na hřišti a i přez velké množství nevyužitých šancí byl stav ppoločasu 0:4. Druhá půle se vyvýjela ve stejné režii a my mohly zkoušet kombinace herní variace a hráči hru na jiných postech. Po 90" byl stav 0:9.

 

TJ Letonice -- Kovo Ždánice 1:4 (0:2)

 

Poslední přípravný zápas jsme odehrály 4.8.2012, tentokrát již v kompletní sestavě jako odvetu opět s dorostem TJ Letonic na hřišti soupeře. Po začátku utkání nás domácí jasně přehrávali a vytvořili si i slibné šance. Ty zkončily buď ne dobře zorganizované naší obraně nebo na jistém brankaři. Naši hráči bojovali nejen se soupeřem, ale i neposečené vysoké trávě, která komplikovala nahrávky a brzdila míč přimhře na zemi. Později jsme se s tuto skutečností vyrovnaly a začaly jsme ovládat hru. Nejdříve po rohovém kopu hlavou skóroval Poloucký Ondřej, následně po zmatku va vápně zakončil Goltman Dominik a do poločasu proměnil pokutový kop Ondříšek Jiří.

Po změmě stran jsme to byly opět my, kdo kombinoval a hrál fotbal. To skóre na 0:4 navýšil Fronek Petr. Domácí nás ke konci utkání ještě zatlačili, ale to nám až na jednu vyjímku i štěstí přálo. To když v situaci jeden na jednoho vytáhl náš brankář reflexní zákrok míč zasáhl, ale pro naši smůlu se míč dokutálel za jeho záda.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Letonice