Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekapitulace

24. 2. 2013
Letos Již dohráno….
 
Tak se stalo v neděli 4. 11. 2012 na domácím hřišti se Sokolem Novosedly. Tuto část jsme dokončily na solidním 4. místě naší krajské skupiny ,,C“ za 7 výher, 2 remízy a 4 prohry jsme získaly 23 bodů a skóre 38:18. Z toho v domácích zápasech jsme ,,podotýkám“ ani jednou neprohrály a se ziskem 16. bodů za 5 výher, 1 remízu a skóre 27:7. Jsme na 4. místě. Méně dobře jsme si však vedly na hřišti soupeře, kde jsme se umístily na 6. místě za ,,pouze“  2 výhry, 1 remízu a 4 prohry. Tím jsme si připsaly jen 7 bodů a vyrovnané skóre 12:12.
 Na těchto skutečnostech má hlavní podíl ,,NÁŠ“  trenér (letos absolvent trenérské ,,B“ licence)  Zbyněk Beker, který tak zhodnocuje jak dlouholeté zkušenosti v trenérství, tak umění pracovat s mládeží.
   Již výsledky letních přípravných zápasů, ve kterých jsme ani jednou nezaváhaly, naznačovaly, že sezonu můžeme zvládnout úspěšně v horních patrech tabulky, což se nám také podařilo. 
   Po odehrání 5 zápasů jsme se musely rozloučit s Tomášem Kolaříkem, jehož jeho mateřský klub ze Žarošic stáhl z hostování a Jan Čimera, který přestal trénovat. Jinak jsme tuto část odehrály až na malé výjimky, ať z důvodu zranění, nemoci, rodinných akcí a v neposlední řadě také výpomoci našemu  ,,A“  týmu. v základní sestavě. Nemůžu také opomenout nekázeň některých hráčů a to řádně se omluvit z tréninků, zápasů či pozdních příchodů. Trenéry však také trápila nekázeň na hřišti, pro mluvení a komentáře na stranu rozhodčích nám byly udělovány zbytečné žluté a v jednom případě také červená karta, která oslabila sestavu na 6 zápasů. 
   Při hodnocení mužstva musím začít od brankáře, který nás ne jednou podržel svou vyrovnanou formou, spoluprací s obránci a v neposlední řadě také skvělými zákroky. Dokonce třikrát odcházel ze hřiště s čistým kontem. Na tom má vysoký podíl také ať stoper, tak celá obranná řada, ale v neposlední řadě i záložníci, kteří neváhali a při defenzívě obranu poctivě podporovali. Zato je jim odměnou 4. místo za nejméně inkasovaných branek.
   Útočná formace také nezahálela a i přes velké množství neproměněných ,,vyložených“  šancí se řadíme také na 4. místo za 39 vstřelených branek, z nichž 14 si připsal na své konto David Horňák, který se tak zařadil na 3. místo naší a 7. místo ,,celé“ krajské soutěže. Další pořadí najdete v tabulce střelců.
   To vše je k zamyšlení, a pokud nezlepšíme bilanci na hřišti soupeře, nemůžeme pomýšlet na lepší konečné umístnění. O to se v zimní přípravě postará trenérská dvojice, která se bude snažit připravit mužstvo na jarní část sezóny tak, aby vylepšil jak techniku a také fyzickou  kondici mužstva