Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Rohatec -- Kovo Ždánice 0:3 (0:2)

26. 8. 2012

Slavoj Rohatec -- Kovo Ždánice 0:3 (0:2)
 
 

S dnešním soupeřem z Rohatce nám nikdy nevyšel úvod, a tak jsme vždy, ač úspěšně, doháněly dvoubrankové manko.  K zápasu jsme tentokrát zajížděly bez dvou hráčů a to Pavlecha Martina a Čadílka Pavla.   

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Čanecký Tomáš Kolařík Tomáš  
            58' Čimera Jan  
 Hojač Zbyněk Goldman Dominik Handlíř Petr © Pokluda Jaroslav

 
    81" Ondříšek Jiří
    Fronek Petr Horňák David    
           

 
 

Ke střídání připraveni

Čimera Jan, Ondříšek Jiří

 

Branky

Čanecký Tomáš, Fronek Petr, Horňák David

 

 

Tentokrát jsme to byly my, kdo od úvodního hvizdu utkání určoval tempo, netrvalo to dlouho a také šance. Tu první v 6' ještě nevyužil Hojač Zbyněk, kdy hlavičkoval jen těsně mimo. Následně ve 13" jsme slavily první úspěch, kdy po úniku Goldmana Dominika po křídle a následném přesném centru posadil míč na hlavu Fronka Petra, a ten do protipohybu brankaře skóroval na 0:1. Pak se hra vyrovnala a soupeř se snažil o protiútoky, které však vždy končily na skvěle zorganizované naší obraně. Ve 36' po idividuální akci Horňáka Davida a pěkné nahrávce na zcela volného Čaneckého Tomáše. Ten sice po pěkném zákroku brankře, kdy míč vyrazil jen před sebe a svým důrazem zakončil. Vedly jsme 0:2.. Do konce poločasu se již nic vážnějšího neudálo.

V úvodu druhého poločasu jsme byly opět aktivnější, stejně jako v dosavadním vývoji. Netrvalo dlouho a my si vytvářely další šance, avšak žádnou z nich jsme nedokázaly využít. Nejprve Horňák David ještě střílel mimo, ale v zápětí po individuální akci se mu již podařilo zakončit a my v 63' vedly 0:3. I na dále se soupeř při vytváření šancí nedokázal vyrovnat a najít recept, jak přelstít naši obranu pod vedením jistého stopera Polouckého Ondřeje. To naši hráči pronikali do otavřené obrany při kombinační hře zcela bez problémů. Ale pro naši smůlu jsme nedokázaly žádnou z šancí úspěšně zakončit. Za zmínku stojí nevyužitá tutová šance v 75', kdy při úniku Fronka Petra a Horňáka Davida, kdy prvně jmenovaný nahrával Horňákovi před opuštenou branku a ten ji lehnce přestřelil. V závěru utkání se soupeř snažil upravit, pro ně, nepříznivý stav. V tu dobu při nás stálo také trochu štěstí a soupeř to již nedokázal žádnou z připravovaných akcí dokončit. A tak jsme se již po druhé v řadě mohly radovat z vítězství a v kabinách zakřičet JEDINĚ KÓÓÓVO, JEDINĚ KÓÓÓVO, JEDINĚ KOVO ŽDÁNICE... HEJ, HEJ, HEJ!!!