Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Velké Pavlovice -- Kovo Ždánice 2:1 (1:1)

16. 9. 2012

Slavoj Velké Pavlovice -- Kov 2:1 (1:1)
 
 

Do Velkých Pavlovic jsme odjížděly po třech vítězných zápasech, ziskem 12ti bodů a bez inkasované branky jako ,,favorité''. To se však nepotvrdilo... Do sestavy chyběl zraněný Fronek Petr a neomluvený Čimera Jan, kterého nahradil Pavlech Ondřej. Také jsme postrádaly hostujícího hráče ze Žarošic Kolaříka Tomáše, kterému svůj tým zrušil hostování a my jsme se s nim rozloučily. Za odehrané zápasy a vstřelenou branku mu tímto děkujeme.

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Pokluda Jaroslav Pavlech Martin  
 
 
69' Andráš Dalibor       65' Andresík Michal  
 Čanecký Tomáš Hojač Zbyněk Handlíř Petr © Ondříšek Jiří

 
    30' Pavlech Ondřej 
    Goldman Dominik Horňák David    
                          

 
 

Ke střídání připraveni

Andráš Dalibor, Andresík Michal, Pavlech Ondřej

 

Branky

Horňák David

 

 

Od úvodního hvízdu rozhodčího bylo vidět, že oba týmý jsou vyrovnané a o výsledku rozhodnou chyby nebo také štěstí na kopačkách. To se ukázalo v 10', kdy Horňák David atakoval domácícho obránce, kterému svým důrazem odebral míč a nabídnutou šanci prorazil. A my jsme vedly 1:0. Po této nabídnuté šanci nás domácí začali přesvědčovat, že to jsou oni, kdo je lepší na hřišti. A to se také začalo vyplňovat. Měli několik šanccí, avšak je stačili zlikvidovat buď naši obránci nebo pro jejich smůlu netrefili naši bránu. Ve 30' po samostatném úniku Horňáka Davida a Handlíře Petra, kdy posledně jmenovaný z vyložené šance těsně minul soupeřovu bránu. V závěru poločasu to byli domácí, kteří suveréně ovládali pohyb na hřišti a zatlačili nás do vlastního pokutového území. To vše domácí zužitkovali 2' před koncem prvního poločasu, kdy po pěkném centru a ještě hezčím náběhem z voleje zakončil domácí hráč. A stav byl 1:1 a odešlo se do kabin.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly s vědomím neinkasovat. Avšak to byli domácí, kteří měli ,,snad'' trochu navrch. Musím dát pochvalu naší obraně, která v tu chvíli likvidovala a bránila soupeři ve všech útočných aktivitách. Ale také to byli domácí, kteří nás nepouštěli do žádných vyložených šancí. Štěstí stálo na naší straně, kdy soupeř dvakrát nastřelil břevno. Smůlu jsmě měly na patách v 74', kdy nevýrazná střela z úhlu překvapila našeho brankáře a zkončila za jeho zády. Stav byl 2:1. V tu chvíli trenér zavelil k útoku a všichni včetně stopera Polouckého Ondřeje se vehli do ofenzivy. Šance na vyrovnání byly, ale v tomto zápasu nás i štěstí opustilo, a tak žádná nezkončila v síti domácích. Nemůžu opomenout kritiku na doposud dobře pískajícího havního rozhodčího, kterého po zápasu i domácí nazvali slepcem (snad po požití vodky či slepeckého rumu), který přehlédl jasnou hru rukou v pokutovém území domácích a nám neodpískal penaltu. Zápas zkončil 2:1 a my v této sezóně podruhé prohrály.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Slavoj Velké Pavlovice -- Kovo Ždánice 2:1