Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Kostice -- Kovo Ždánice 0:1 (0:0)

2. 9. 2012

Sokol Kostice -- Kovo Ždánice 0:1 (0:0)
 
 

K dnešnímu mistrovskému zápasu odjíždíme vybojovat body se sestavou, ve které již nechyběl Čadílek Pavel, avšak jsme postrádaly zraněného Horňáka Davida. Dále nám přibyl další hráč na hostování ze Stražovic Andráš Dalibor, který byl dnes připraven jako náhradník.  

 

Sestava

 

      Schöfer Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Ledvina Jiří Čanecký Tomáš Kolařík Tomáš  
            86 Ondříšek Jiří  
 Hojač Zbyněk Goldman Dominik Handlíř Petr © Pokluda Jaroslav

 
   
 
    Fronek Petr Čadílek Pavel    
    73"Pavlech Martin                  76" Č.K.    

 
 

Ke střídání připraveni

Ondříšek Jiří, Andráš Dalibor, Pavlech Martin

 

Branky

Fronek Petr

 

 

S dnešním soupeřem, který byl pro nás velkou neznámou jsme začaly hrát se zabezpečenou obranou a spoléhaly jsme na naše rychlé útočníky podporované ofenzivní zálohou. Tato strategie trenéra se začala jevit více jak dobrá, jelikož v 8', následně ve 21', po pěkných kolmých nahrávkách mezi obránce, rychlík Čadílek Pavel se dostal do vyložených šancí, avšak  pro naši smůlu ani jednu nepromněnil. Ve 25' se nedokázal prosadit také Hojač Zbyněk, kdy po krásném přesném centru a jeho pěkném náběhu o pár cm netrefil již prázdnou branku. Tyto neproměněné šance nás mohly mrzet ve 31' měl soupeř největší šanci, kdy se útočící hráč dostal ke střele proti stál dobře postavený brankař Schöfr Pavel a ten přízemní střelu vytáhl na rohový kop. Před koncem poločasu jsme to byly opět my, kdo hrozil, ale nejdříve střelu ve 36" Handlíře Petra, v zápětí ryclou akci neproměnil také Fronek Petr. Vždy naše útočníky vychytal skvělími zákroky domácí golman. Za stavu 0:0 se ve 45' odcházelo do kabin.

Po přestávce se hra vyrovnala a soupeř Pro jeho smůlu troskotal na naší dobře zoorganizované obraně a my na její. Takto se hra vyvíjela až do 58', kdy po pěkné nahrávce a následném uvolnění se prosadil Čadílek Pavel, který z 20 metrů vystřelil na bránu, kde do té doby jistě chystající brankář domácích stačil vyrazit míč před sebe a tam uplatnil svůj důraz Fronek Petr a nekompromisně do odkryté brány zavěsil. My vedly 0:1. Poté, když si všichni hráči plnili svoje povinnosti a soupeře nepustily do žádných šancí. Nevydržel snad již jen rozhodčí ze soudních Tvrdonic, který v 78' odpískal nesmyslný nepřímý kop na naši bránu z malého vápna. Soupeř naštěstí tuto vyloženou šanci neproměnil, avšak rozhodčí si ukrojil pořádný kus ostudy, která nás (zdůrazňují!!!!) naší neukázněností stála 3 žluté a 1 červenou kartu pro Čadílka Pavla, který musel předčastně do kabin. Od té doby se rozhodčímu vymkla kontrola nad hrou z ruky, hra se rozkouskovala my dotáhly tento vypjatý zápas do vítězného konce a opět znělo kabinou JEDINĚ KÓÓÓVO, JEDINĚ KÓÓÓVO, JEDINĚ KOVO ŽDÁNICE, HEJ, HEJ ,HEJ.   

 

 

 

 

/colgroup

 

Náhledy fotografií ze složky Sokol Kostice -- Kovo Ždánice 0:1