Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZEMAS Hovorany -- Kovo Ždánice 4:3 (2:0)

14. 10. 2012

ZEMAS Hovorany -- Kovo Ždánice 4:3 (2:0)    

 

Do Hovoran jsme odjížděly výrazně oslabeni  dlouhodobě zraněným Fronkem Petrem, kterému přeji brzké uzdravení. Dále pak nemocný Pokluda Jaroslav a červenou kartou potrestaný Čadílek Pavel, kterému již vypršel trest a do příštích mistrovských zápasů již nastoupí. Musím také poděkovat trenérům starších žáků, kteří spolupracují se svými kolegy z dorostu. Tam sbírají své zkušenosti z vyšších soutěží Horňák Marek a Doupovec Rostislav, kteří se úspěšně řadí do našeho a svého budoucího týmu, do kterého příští rok naskočí. 

 

 

Sestava

 

      Schöfr Pavel      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Andresík Michal Pavlech Martin Hojač Zbyněk  
  35' Ledvina Jiří
 

 
       
Horňák Marek Goldman Dominik Čanecký Tomáš Doupovec Rostislav

   
 
 


 

    Handlíř Petr (C) Horňák David    
   
 
       78' Ondříšek Jiří      

 
 

Ke střídání připraveni

Ledvina Jiří, Ondříšek Jiří

 

Branky

Handlíř Petr 2, Goldman Dominik  

 

 

 

Začátek utkání nám dokazoval vyrovnanost, že jsou obě mužstva ve středu naší krajské skupiny. Také žádné z nich neotvíralo hru a do 20' se nic podstatného na hřišti neudálo. Pro naši smůlu to byly právě domácí, kteří se z čista objevili před naší brankou, nedůrazná střela prošla mezi dvěma bránícími hráči a zkončila v síti. My prohrávaly 1:0! Od té doby to byli domácí, kteří se chytili a hráli fotbal, na který jsme se jen mohly dívat. Ve 36' opět udeřil domácí hráč s číslem 10 a ten přenou nahrávku zužikoval vstřelil druhou branku a my prohrávaly 2:0. Do konce poločasu jsme sice hru vyrovnaly ale ne a ne se prosadit a skórovat. Za tohoto nepřízdnivého stavu se ve 45' také odcházelo do kabin.

Po důrazných výtkách trenéra k hráčům a bez pochyby také chytrou změnou na postech, kdy do útoku byl vysunut Handlíř Petr a na jeho místo se z pravé strany zálohy přesunul Čanecký Tomáš jsme nastupovaly do druhého poločasu. Tyto změny se projevily již po zahájení druhé půlky utkání a ve 49' to byl právě Handlíř Petr, který dostal přesný pas a po kličce brankři zakončil do odkryté branky 2:1. Rázem jsme se dostaly do hry a byly jsme to my, kteří určovaly tempo hry. Pro naši smůlu z ojedinělé šance a střele z dálky se trefil opět domácí a my prohrávaly 3:1. V 58' to byl opět náš kapitán Handlíř Petr, který jako z kopíráku zopakoval svůj první gól a snížil na 3:2. Tento stav netrval dlouho a v 64' to pro naši smůlu byli domácí, kteří navýšili vedení na 4:2. V tuto chvíly se všichni naši hráči snažili a bojovali, měly jsme i šance, ale bez brankového efektu. V 75' byl trenér nucen pro zranění střídat Horňáka Davida, a to se výrazně projevilo na naším tlaku na branku. Nejkrásnější branka padla po individuální akci Handlíře Petra, který chytře vylákel domácího golmana mimo vápno a ten zahrál rukou. Míč si postavil Zlatan (Goltman Dominik) a ránou do břevna a angličanem od zemy pod víko skóroval a upravil na konečných 4:3. Ač jsme byly lepším týmem a hrály pohlednější fotbal, nedosáhly jsme ani na jeden bod. 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

text-align: centerheight:15.0ptquot; to byl opět náš kapitán Petr Handlíř který jako z kopíráku zopakoval svůj první gól a snížil na 3p