Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Veselí nad Moravou -- Kovo Ždánice 5:3 (2:2)

24. 9. 2013

 

 Fc Veselí nad Moravou-- Kovo Ždánice  5:3 (2:2)
 
 

 Dnes jsme odjely k dalšímu utkání do Veselí nad Moravou. Toto mužstvo se nachází stejně jako my, ve středu tabulky, a tak jsme chtěly přivést nějaky ten bod. Nenastouply nemocný Hojač Zbyňek, Havlík Josef a Lupač David.

 

 

Sestava

 

      Zapletal Michal      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Pavlech Martin Pokluda Jaroslav Komárek Tomáš  
              
 Goldman Dominik Doupovec Rostislav Horňák David © Horňák Marek

 Duroň Martin
   
 
    Horňák Marek Čadílek Pavel    
                     

 
 

Ke střídání připraveni

Duroň Martin, Ondříšek Jiří

 

Branky

Horňák David, Horňák Marek, Čadílek Pavel 

 

 

 

Úvod utkání patřil nám, kdy jsme tvořily hru a zatlačily soupeře na jejich polovinu. Po první akci v 5´ utkání jsme zahrávaly přímý kop a nacvičeným signálem a následnou střelou Horňáka Davida jsme šly do vedení  0:1. Poté domácí  hru vyrovnali a vytvářeli si šance také oni. Nejdříve v 15´ nastřelili tyč a o pár minut srovnali po chybě našeho brankáře, kdy mu lehká střela propadla přes prsty a pro naši smůlu skončila v síti 1:1. Poté jsme zvedly hlavy, a jak trenér, tak kapitán hnaly hráče do útoku. Probíhala 30´ zápasu a po závaru před domácí brankou se nejlépe zorientoval Horňák Marek a nedal brankaři šanci. (1:2) Měly jsme ještě šance a když i tu největší nedokázal Horňák Marek po hrubce obrany a následném nájezdu na branku proměnit, udeřili domácí a 3´ před odchodem do kabin opět srovnali na 2:2.

 

Druhý poločas vyšel lépe opět domácím, kteří nás přehrávali svou bojovností a důrazem. To se projevilo v 53´, kdy se prosadili v našem pokutovém území a poprvé v tomto utkání se ujali vedení 3:2. Na tento nepříznivý vývoj jsme ještě dokázaly reagovat a v 62´ srovnat krok po krásné střele Čadíka Pavla. (3:3) Od této chvíle nás však domácí ze hřiště vymazali a ovládli všechny aktivity. My se až do konce nezmohly snad na žádnou nebezpečnou akci či střelu. To trestali domácí a pálili na naší bránu jednu střelu za druhou. Několikrát nás podržel náš brankař, ale tlak byl takový, že i on nestačil na střely. Nejprve 73´ a posléze 81´, kdy domácí zpečetili výsledek na konečných 5:3.