Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Baník Ratíškovice -- Kovo Ždánice 7:1 (6:0)

25. 8. 2013

 

FK Baník Ratíškovice -- Kovo Ždánice 7:1 (6:0) 

 

 K tomuto sobotnímu utkání jsme opět odjížděly s velkou absencí hráčů základní sestavy Zraněni: Ledvina Jiří, Pokluda Jaroslav, Pavlech Martin a potrestaný červenou kartou Čadílek Pavel. Dobře a obětavě je zastoupili hráči, kteří jsou dorosteneckými nováčky a tudíž nemůžou nahradit zkušené hráče, co mají odehrané dvě a více sezon v krajské skupině. Dokud tento kolektiv nebude kompletní, nemůžeme pomýšlet na více než dobré výsledky.

 

 

Sestava

 

      Zapletal Michal      
             
      Poloucký Ondřej      
             
 

Havlík Josef 

Novotný Michal Hojač Zbyněk  
 

   73' Lupač Dalibor      


 
       

  Ondříšek Jiří      

Horňák David(C) Doupovec Rostislav

Komárek Tomáš 

 60''Duroň Martin          
 

 


 

    Horňák Marek Goldman Dominik    
   
 
             

 
 

Ke střídání připraveni

 Duroň Martin, Lupač Dalibor.l

 

Branky

Duroň Martin

 

 

 

 

Úvodní minuty utkání nenasvědčovaly až tak krutému výsledku. To jsme začaly a bojovaly ve středu pole, ale po 10' nás začal soupeř přehrávat ve všech herních aktivitách. Nejlépe na tom však byli při standartních situacích, po který jsme obdržely ve 13', 18' a 25' 3 branky, které nás vlastně odsoudily do role poraženého. Po dobu utkání musím pochválit brankaře, který se nepodepsal pod žádnou branku a tyto 3 góly obdržel až po jeho dobrých zákrocích a následném nedůsledném bránění dobíhajících utočníků. Další 3 góly jsme obdržely v průběhu prvního poločasu, vždy po pěkných střelách k tyči, či pod břevno se vzdáleností velkého vápna. Poločas zkončil 6:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovaly vědomi si snad jasného výsledku a cílem neobdržet již více branek. To jsme také dokázaly a za celý druhý poločas bylo skóre 1:1. To však nejspíš bylo tím, že soupeř vystřídal 5 dobrých hráčů. Dokonce jsme si vytvořily i několik brankových šancí, kdy ať Horňákova pěkná hlavička, tak dalekonosná střela Polouckého, vždky zkončila v rukou brankáře. Jediným pěkným okamžikem byla 68', kdy po ose Horňák, Goldman, Duroň Martin a posledně jmenovaný nedal šanci domácímu brankaři a dal tak výsledku náš čestný a svůj první gól v dorostu. 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Baník Ratíškovice -- Kovo Ždánice