Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Mutěnice -- Kovo Ždánice 3:2 (0:1)

29. 9. 2013

 

 FK Mutěnice -- Kovo Ždánice  3:2 (0:1)
 
 

 

Dnes jsme opět odjížděly odehrát zápas na soupeřovo hřiště do Mutěnic . Tentokrát jsme byly oslabeni o nemocné hráče: Hojače Zbyňka a brankaře Zapletala Michala, kterého musel nahradit  ne zcela doléčený Ledvina Jiří.

 

 

 

Sestava

 

      Ledvina Jiří      
             
     

Poloucký Ondřej

58´ ČK

     
             
  Pavlech Martin Pokluda Jaroslav Komárek Tomáš  
              
 Čadílek Pavel Doupovec Rostislav Horňák David © Horňák Marek

   
   
 
    Horňák Marek Goldman Dominik    
    78´ Duroň Martin                

 
 

Ke střídání připraveni

Duroň Martin, Ondříšek Jiří

 

Branky

Horňák David (PK), Čadílek Pavel 

 

 

 

 

Od úvodních minut byly na hřišti vidět dvě zcela vyrovnané mužstva. Hra se až do 23´ přelévala zleva do prava a nebylo k vidění vážnější šance. V tuto dobu se uvolnil Goldman Dominik a při průniku do pokutovému území byl faulován a rozhodčímu nezbývalo nic než odpískat pokutovy kop. Míč si na značku postavil Čadílek Pavel a poslal brankaře k druhé tyči než míč. Do konce poločasu měly domácí několik šancí, ale vždy skončily v rukou brankaře. Před závěrem poločasu míč po jedné střele orazítkoval břevno, a tak se odcházelo do kabin za příznivého stavu 0:1.

Úvod druhého poločasu patřil domacím a hnaly se za vyrovnáním, ale dobře hrající obrana nepouštěla hráče do vyložených šancí. V 55´ měl velkou šanci Čadilek Pavel, kdy po špatném rozehrání brankáře zachytil míč, avšak netrefil pod tlakem obránců odkrytou branku. Probíhala 58´ a za naši obranu zabíhal útočník, kerého při pokusu nepustit do šance fauloval stoper Poloucký Ondřej, a viděl velice přísně udělenou ČK. Následně zahraný trestný kop nedokázali domácí zužitkovat. Na místo stopera se postavil Horňák David, což se projevilo oslabením ofenzivy. Na naši branku byl vyvinutý tlak, po kterém jsme při rohovém kopu a následně dorážce inkasovaly 1:1. V tu chvíli musím pochválit všechny hráče, kteří se snažily, ač oslabení o jednoho hráče, bojovaly. Odměnou byla v 65´ pěkná individuální akce, následná střela Toma a my se opět, tentokrát však naposled radovaly 1:2. Poté začala úřadovat smůl, a to když v 71´ po zahrávání rohu domacích míč hlavou usměrnil do vlastní sítě Horňák David. (2:2). Abychom dopily pohár horkosti do dna v 90´ po závaru ve vápně a nasledné dorážce do naší sítě se stal původně vyhraný zápas, který jsme měly až do přísního vyloučení našeho stopera pod kontrolou, prohraným (3:2).

Musím podotknout, že ve všech venkovních utkáních jsme vedly, avšak ani jednou jsme utkání nedotáhly do vítězného konce