Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Slavoj Bzenec 2:3 (2:1)

10. 10. 2013

 

 Kovo Ždánice -- Slavoj Bzenec 2:3 (2:1)
 
 

Do tohoto zápasu jsme nastupovaly oslabeni o potrestaného ČK Polouckého Ondřeje, zraněného Pokludy Jaroslava a nemocného Horňáka Marka. Také se nedostavil Havlík Josef a Čadílek Pavel, který vypomáhal dorostencům z Kyjova.

 

 

 

Sestava

 

      Zapletal Michal      
             
     

Hojač Zbyněk

     
             
  Ledvina Jiří Pavlech Martin Komárek Tomáš  
   60' Lupač David           
 Doupovec Rostislav Sedláček Polda Horňák David © Tom K.

   
   
 
    Duroň Martin Goldman Dominik    
    70' Ondříšek Jiří                

 
 

Ke střídání připraveni

, Lupač David, Ondříšek Jiří

 

Branky

Tom,  Horňák David 

 

 

 

 

V neděli jsme nastoupily k domácímu zápasu proti Bzenci. Jak už bývá zvykem (špatným), nemohly jsme počítat se všemi hráči. Zápas začal dobře, kdy po vzájemném oťukávání jsme v 21' šly do vedení. Poloucký Ondřej pokryl míč a přihrál na Toma, který nedal střelou z vápna brankáři šanci. Soupeř nás začal mírně přehrávat, ale opět Poloucký Ondřej vybýdl Horňáka Davida, který se nádherně otočil na 2:0, to probíhala 23'. Místo toho, abychom uklidnily hru, začaly jsme míče nakopávat a svojí mizernou hrou jsme umožnily soupeři se dostat do hry. Několikrát nás výbornými zákroky podržel Zapletal Michal. Ve 44' Tom zbytečně ztratil míč, soupeř poslal centr do vápna, kde jsme špatně pokryly hráče a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas jsme začaly špatnou rozehrou v obraně a soupeř opět trestal 2:2, 51'. Od toho okamžiku jsme soupeře zatlačily a vytvořily několik šancí, které volaly po vstřelení branky, hlavně: Lupač David, Doupovec Rostislav a Goldman Dominik. Soupeř hrozil z ojedinelích brejků se kterými si poradila naše obrana nebo brankář. Už to vypadalo, že bude dělba bodů, ale v 88' si vybral špatnou chvilku náš brankař, kdy mu slabá střela vypadla z rukou a soupeř doklepl míč do brány 2:3. A to už zbývalo opravdu málo času na korigování výsledku. Hold nedáš, dostaneš. Pánové, hlavy nahoru, příště vyhrajeme.