Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Slavoj Rohatec 2:4(1:0)

18. 8. 2013

 

 Kovo Ždánice -- Slavoj Rohatec 2:4 (1:0) 

 

 

Další zápas na domácím hřišti se soupeřem, se kterým jsme měly lepší bilanci, jsme odehrály v sestavě do jejíž kompletnosti trenérovy chyběli zranění hráči Lupač David, Pokluda Jaroslav a Ledvina Jiří. Opět nám pomohl Štpčák Kamil.

 

 

Sestava

 

      Novotný Michal      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Pavlech Martin Štpčák Kamil Hojač Zbyněk  
 
 

 
       

 

Komárek Tomáš

 

Horňák David(C) Doupovec Rostislav

Havlík Josef


       
 
 

52'' Ondříšek Jiří
 

    Horňák Marek Goldman Dominik    
   
 
             

 
 

Ke střídání připraveni

 Ondříšek Jiří, Duroň Martin, Zapletal Michal

 

Branky

Horňák David 2!!

 

 

 

 

Úvodní minuty patříly nám a my dokazovaly, že budeme ti, kteří budou tahat za delší konec provazu. To nám překazil až trpký konec dnešního utkání. Netrvalo dlouho od úvodního hvizdu a po ose bratrů Horňáků po pravé straně, kdy Marek zatáhl míč na polovinu soupeře a přesným centrem na bráchu Davida, který tuto spolupráci zakončíl pěkným gólem. My vedly 1:0. Následovaly minuty, kdy jsme byly lepšími, ale v šesti akcích nás zastavil praporek pomezního pro postavení mimo hru. Nedokázaly jsme využít ani dva přímé kopy, když nedokázal zakončít po ojedinělé šanci v závěru poločasu ani soupeř. Odcházely jsme do kabin v mírném náskoku.

Úvod druhého poločasu se nám vůbec nevydařil!! Po pěti minutách a po chybách v obraně soupeř nejdřív vyrovnal a v 8´se dokonce dostal do vedení. Všichi se opět snažily a bojovaly. v 63´ po nepříměm kopu, kdy z pravé strany centr využil skvělým způsobem Horňák David a svou dnešní druhou brankou vyrovnal 2:2. Následně se hra a šance přelévala z leva do prava a když se již zdálo, že zápas zkončí remízou, jsme si vybraly svou slabší chvilku a po nedůsledné hře a dvou brankách během pěti minut jsme rázem prohrávaly 2:4. I když se všichni hráči snažili a bojovali, soupeř pečlivě bránil a nedovolil již nikomu skórovat. 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Podzim 2013