Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Kovo Ždánice -- Slavoj Rohatec 2:4(1:0)

18. 8. 2013

Kovo Ždánice -- Slavoj Rohatec 2:4 (1:0)

Další zápas na domácím hřišti se soupeřem, se kterým jsme měly lepší bilanci, jsme odehrály v sestavě do jejíž kompletnosti trenérovy chyběli zranění hráči Lupač David, Pokluda Jaroslav a Ledvina Jiří. Opět nám pomohl Štpčák Kamil.

Havlík Josef

52'' Ondříšek Jiří

Horňák Marek Goldman Dominik

Ke střídání připraveni

Ondříšek Jiří, Duroň Martin, Zapletal Michal

Branky

Horňák David 2!!

Úvodní minuty patříly nám a my dokazovaly, že budeme ti, kteří budou tahat za delší konec provazu. To nám překazil až trpký konec dnešního utkání. Netrvalo dlouho od úvodního hvizdu a po ose bratrů Horňáků po pravé straně, kdy Marek zatáhl míč na polovinu soupeře a přesným centrem na bráchu Davida, který tuto spolupráci zakončíl pěkným gólem. My vedly 1:0. Následovaly minuty, kdy jsme byly lepšími, ale v šesti akcích nás zastavil praporek pomezního pro postavení mimo hru. Nedokázaly jsme využít ani dva přímé kopy, když nedokázal zakončít po ojedinělé šanci v závěru poločasu ani soupeř. Odcházely jsme do kabin v mírném náskoku.

Úvod druhého poločasu se nám vůbec nevydařil!! Po pěti minutách a po chybách v obraně soupeř nejdřív vyrovnal a v 8´se dokonce dostal do vedení. Všichi se opět snažily a bojovaly. v 63´ po nepříměm kopu, kdy z pravé strany centr využil skvělým způsobem Horňák David a svou dnešní druhou brankou vyrovnal 2:2. Následně se hra a šance přelévala z leva do prava a když se již zdálo, že zápas zkončí remízou, jsme si vybraly svou slabší chvilku a po nedůsledné hře a dvou brankách během pěti minut jsme rázem prohrávaly 2:4. I když se všichni hráči snažili a bojovali, soupeř pečlivě bránil a nedovolil již nikomu skórovat.