Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Slavoj Velké Pavlovice 4:1

15. 9. 2013

Kovo Ždánice -- Slavoj Velké Pavlovice  4:1 (1:0)
 
 

 

K dnešnímu utkáni jsme na domácim hřišti přivítaly soupeře z Velkých Pavlovic, kterého jsme v minulosti dokázaly ze čtyř zápasů jen jednou porazit. Soupeřovy výsledky v letošní sezóně nejsou tak kvalitní, jak tomu bylo v minulosti, a tak jsme byly mírní favorité. Do sestavy se dnes nezapojil jen zraněný Jiri Ledvina, naopak v základní sestavě nechyběl jak po vypršení trestu Čadílek Pavel, tak většinu zápasu odehrál po doléčení také Jaroslav Pokluda.

 

 

Sestava

 

      Zapletal Michal      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Pavlech Martin Pokluda Jaroslav Komárek Tomáš  
              
 Hojač Zbyněk Doupovec Rostislav Horňák David © Horňák Marek

 
    85´ Novotný Michal
 
    Horňák Marek Duroň Martin    
    59´ Sedláček Kamil           68´ Ondříšek Jiří      

 
 

Ke střídání připraveni

Ondříšek Jiří, Sedláček Kamil, Novotný Michal.

 

Branky

Horňák David, Hojač Zbyněk, Čadílek Pavel, Sedláček Kamil 

 

 

 

Úvod utkání se odehrával pod naší taktovkou. Ve všech činnostech na hřišti jsme měly jasně navrch. Netrvalo dlouho a tato převaha přinesla první ovoce. Běžela 7´, Čadílek Pavel zahrával rohový kop a míč posadil na hlavu Horňáka Davida, který nedal brankaři hostů šanci. My vedly 1:0. Pak se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale vždy končily jak na naší straně, tak na straně soupeře v rukou brankařů. Za zmínku stojí dva přímé kopy ve 22´ a následně 31´, které zahrával  Poloucký Ondřej a vždy míjel bránu jen o pár centimetrů. Takovou standartni situaci zahrávaly ve 34´ také hosté a po zmatku v obraně si náš brankař dobrým zákrokem udržel čisté konto. Probíhala 37´ a soupeřův, snad doposud nejlepe hrající hráč, neunesl tlak a po druhem faulu, kterým oplácel šel předčastně pod sprchu. V té době byly hosté tak rozhozeni a přestávaly hrát fotbal. Bylo jen slyšet sprostá slova a urážky, které rozhodčí pískal proti. V závěru poločasu jsme si proti takto rohozenému soupeři vytvořily několik šancí, ale pro naší smůlu žádná nezkončila v síti. Ve 45´ jsme za tohoto těsného vítězství odcházely do kabin.

Úvod druhého poločasu až na jednu vyjímku, kterou pokryl náš golman patřil opět nám.  Zvlášte, když si na rohovy kop, který zahrával opět Čadílek Pavek, naběhl Hojač Zbyněk a svým premiérovým gólem hlavou v dresu dorostu nedal brankaři šanci. My vedly 2:0. Dále se hra vyrovnala a snad měly hosté po ne-jistém výkonu našich beku i nahoru. Musím přiznat, že to byla naše slabina, kteru však soupeř naštěstí nevyužil. V cestě k úspěchu mu stála dobrá středová fomace Poloucký Ondřej a uzdravený Pokluda Jaroslav. Nebo vychýlená muška útočníku. To trestal v 68´ Sedláček Kamil a po závaru v pokutovém území se nejlépe zorientoval a také svou premiérovou brankou upravil na 3:0. Další průběh jsme možná podcenily a soupeř, ac o jednoho hráče míň, dokázal naší obranu jak jinak než po křídlech přehrávat. Tak tomu bylo i po chvilce v 80´, kdy hosté dokázaly dát svůj čestný gól. (3:1) V 85´ si to přímočaře brance soupeře namířil Čadílek Pavel a levou nohou z hranice velkého vápna nedal golmanovy hostů šanci. (4:1) Za tohoto skóre rozhodčí  v 90´ ukončil utkání, ve kterém jasně zvítězilo to lepší mužstvo a to KOVO..

 

 

 

style=

span style=

2nbsp;Horňák Marektd style=quot; Ondříšek Jiří nbsp;

span style=

 

Náhledy fotografií ze složky Kovo Ždánice -- Velké Pavlovice 4:1