Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovo Ždánice -- Sokol Kostice 5:3 (1:1)

1. 9. 2013

 

 Kovo Ždánice -- Sokol Kostice 5:3 (1:1) 

 

 

Dnes jsme měly za úkol uhrát první vítězství, a tak i tři body, což se nám také podařilo. I bez zraněných hráčů Ledviny Jiřího, Pokludy Jaroslava a vykartovaného Čadílka Pavla. Také jsme postrádaly Doupovce Rostislava, který se hlásil do nové školy. 

 

 

Sestava

 

      Zapletal Michal      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Komárek Tomáš Štpčák Kamil Pavlech Martin  
 
 

 
       

           

Hojač Zbyněk
 

Horňák David(C) Horňák Marek

Havlík Josef


       
 
 


 

    Duroň Martin  Goldman Dominik    
    70´ Ondříšek Jiří
 
             

 
 

Ke střídání připraveni

 Ondříšek Jiří, Lupač David

 

Branky

Duroň Martin, Goldman Dominik, Horňák David, Čadič Jaroslav.

 

 

 

 

ÚVvodní minuty utkání ukázaly, že to budou domácí, kteří budou dominovat při dnešním utkání. Skóre otevřel již ve 12' Goldman Dominik po individuální akci a přesném zakončení. V dalším průběhu prvního poločasu, ač jsme měly šance, žádnou z nich jsme neproměnily. To dokázal soupeř těsně před ukončením prvního poločasu ve 43', kdy útočníci překvapili naši obranu a brankou do šaten srovnaly na 1:1.

V úvodu druhého poločasu jsme byly opět tím lepším mužstvem na hřišti. Po 4' hry uklidsil míč do sítě soupeře Duroň Martin. Po této brance si domácí hráči snad mysleli, že zápas mají pod kontrolou, avšak se velice mýlily, jelikož o 10' později nejprve hostující mužstvo srovnalo a o dalších 10' později po hrubé chybě naší obrany se dostalo dokonce do vedení. (2:3) V těchto momentech utkání musím pochválit jak trenéra, tak i kapitána, kteří dokázaly vyhecovat svůj tým k dobrému výkonu.To se nejprve projevilo pokutovým kopem, který proměnil Čadič Jaroslav a srovnal tak na 3:3. Nejhezčím momentem utkání byla akce bratrů Horňáků, kdy mladší Marek získal míč a přesnou nahrávkou vybídl bratra Davida, který nekompromisně zavěsil míč za záda brankáře a my vedly 4:3. To probíhala 80'. O další 3' později svou brankou upevnil naše vedení Čadič Jaroslav a my vedly 5:3. Když v závěru utkání po své individuální akci a následném faulu na Ondříška Jiřího, který sám nedokázal pokutový kop, odcházelo se ze hřiště za tohoto (pro nás dobrého) výsledku a po první kabinou znělo Jediné kooovo, jedině kooovo, jedině KOVO ŽDÁNICE..hej, hej!!