Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Hlohovec -- Kovo Ždánice 3:3 (1:2)

7. 9. 2013

Sokol Hlohovec -- Kovo Ždánice 3:3 (1:2)
 
 

Dnes jsme odcestovaly k dalšímu soupeři. Tentokrát k nováčkovi naší skupiny, Sokolu Hlohovec. Zatím jen na lavičku náhradníků usedl po zranění a podporoval spoluhřáče Pokluda Jaroslav a po vypršení trestu i Čadílek Pavel. Nadále jsme postrádaly zraněného Ledvinu Jiřího, k němuž se přidali i Novotný Michal a Lupač David. Musím vytáhnout i přísup Hojače Zbyňka, který ač s bolestmi kotníku k dnešnímu zápasu nastopil.

 

Sestava

 

      Zapletal Michal      
             
      Poloucký Ondřej      
             
  Pavlech Martin Havlík Josef Komárek Tomáš  
     55"Pokluda Jaroslav       86 Ondříšek Jiří  
 Hojač Zbyněk Doupovec Rostislav Čadílek Pavel Horňák Marek
70" Duroň Martin
 
   
 
    Goldman Dominik Horňák David ©    
                         

 
 

Ke střídání připraveni

Ondříšek Jiří, Pokluda Jaroslav, Duroň Martin

 

Branky

Horňák David 2Čadílek Pavel

 

 

Počátek utkání ukáže, že to bude velice vyrovnané utkání, ve kterém zvítězí mužstvo, které bude mít více fyzické kondice. Domácí se snažili kombinovat, ale byly jsme to my, kteří začaly ohrožovat branku soupeře. Po akcích Čadílka Pavla, Goldmana Dominika, kapitána Horňáka Davida, který z počátku utkání nastoupil jako útočník, avšak se obětavě vracel a tím pomáhal jak záloze, tak i obráncům. A byl to právě posledně jmenovaný, který po nejdříve soupeřově tyči a následně naším nastřeleném břevně otevřel skóre dnešního utkání a my se po pěkné střele mohly radovat 0:1!! Následně zahrával dva přímé kopy ostrostřelec Poloucký Ondřej, avšak vždy mu tyto dvě střely i dorážku z rohu jen reflexivním zákrokem pokazil golman domácích. To se začala psát 40' utkání, kdy náš golman chytil jistým zákrokem míč a následnám rychlém rozehrání se míče zmocnil Čadílek Pavel, nekompromisně skóroval a my se radovaly podruhé. Do konce poločasu zbývaly 2' a po zmatu v obraně, nedůrazném sledování míče a neschopnosti ho odehrát mimo pokutové území, jsme i my inkasovaly. 1:2 a konec první půle.

Po zahájení druhé půle utkání netrvalo dlouho a domácí ve 49' srovnaly na 2:2. Po vybídkách trenéra a hec ze strany kapitáná, který jde všem příkladem, to byl opět on, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území soupeře a dostal nás a svůj tým opět do vedení.. 2:3. V těchto chvílích utkání musím pochválit celou obranu, která v protivítru začala konečně pracovat a také brankář vytáhl ze své sbírky několik dobrých zákroků. To probíhala 79', kdy musím pochválit také domácího hráče za dalekonosnou střelu, kterou sice srovnal stav na 3:3, ale ukázal v čím je fotbal fotbalem a jeho krásu....... Do konce zbývalo 10', kdy jsme to byly my, kteří měly po střelách Čadílka a Doupovce blíže k vítězství. Však žádnou z těchto akci již nikdo nedokázal proměnit a po uplynutí 90' se šlo do kabin 3:3. 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Sokol Hlohovec -- Kovo Ždánice 3:3